9INE

i

Autor: ESL Polska ESL Polska

Counter Strike Global Offensive

9INE eliminuje 20 drużynę rankingu HLTV z CCT Finals 2023. Przed Polakami półfinał dolnej drabinki

2023-05-28 19:03

Kolejny dzień rozgrywek CCT Finals 2023, był kolejnym dniem rywalizacji dla hadesa i spółki o pozostanie w turnieju. W ćwierćfinale dolnej drabinki 9INE zmierzyło się z formacją Bad News Eagles. Stabilna forma nie opuściła Polaków, którzy bez problemu zwyciężyli rezultatem 2-0.

Mapa 1

Ćwierćfinałowy mecz drabinki ostatniej szansy w CCT Finals 2023 rozpoczął nam się od bolączki Polaków, czyli De_Ancient. Tego jednak nie potrafiło wykorzystać Bad News Eagles, które pomimo kosmicznego startu, finalnie przestali znajdywać pomysły na swoje ataki. Od wyniku 1-4 do gry weszło 9INE, nie pozwalając rywalowi na objęcie inicjatywy. Przed zamianą stron to ostatecznie dziewiątki mogły cieszyć się z trzy punktowego prowadzenia. Na naszą niekorzyść to ponownie BDS okazuje się lepsze w rundzie pistoletowej, co skutkowało zbliżeniem się do naszych reprezentantów na jedno oczko. Wtedy rozpoczął się długi proces domykania spotkania, który finalnie skończył się pozytywnym wynikiem 16-13 dla ekipy 9INE. Końcówka spotkania zdecydowanie należała do Aleksandra "hadesa" Miśkiewicza notującego łącznie 12 eliminacji z AWP.

Mapa 2

Innego scenariusza niż wygranie na swojej mapie De_Vertigo nie mogliśmy przewidywać. Niesamowity start od strony atakującej owocuje w 8-punktów zdobytych z rzędu! Pewne kłopoty pojawiły się w 9 oraz 10 rundzie, natomiast dwa stracone punkty przez Polaków i tak zapewniły im świetny rezultat przed przerwą, 13-2. Ponownie na serwerze błyszczał Olek, notując K/D 1.69. To jak się domyślacie, zostało przełożone w pewne pokonanie 20-drużyny rankingu HLTV zaledwie po 24-rundach. Jutrzejszym przeciwnikiem naszych reprezentantów będzie wygrany meczu ECSTATIC vs Sharks. W przypadku przegranej Brazylijczyków czeka nas rewanż w finale dolnej drabinki.

Szokująca relacja mężczyzn którzy użyli broni i gazu wobec właścicieli mieszkania, które wynajmowali

Czy dałbyś radę wygrać w "Jeden z dziesięciu"? Tylko geniusz zdobędzie 8 punktów

Pytanie 1 z 10
O którym instrumencie marzył Janko Muzykant z noweli Sienkiewicza?