To ciekawe!

Age of Empires 2 z klocków LEGO! Te budynki wyglądają wprost zachwycająco!

2024-05-23 14:35

Ponad 10 spektakularnych budowli i dioram inspirowanych brytyjską i perską cywilizacją z Age of Empires 2! Te niezwykłe LOGO konstrukcje powstały naprawdę, a stworzył je użytkownik Gavin Rich, który pochwalił się swoim dziełem w sieci! Jesteście ciekawi? Trzeba przyznać, że efekt jego pracy zwala z nóg!

Podczas imprezy BrickBuilt Sydney, która odbyła się w maju 2024 roku, Gavin Rich wystawił swoje niezwykłe zestawy lego. Przygotował je okrągłą, 25. rocznicę premiery gry Age of Empires 2, którą będziemy obchodzić już we wrześniu tego roku. Na zdjęciach, które pochodzą z wydarzenia znajdziemy realistycznie zbudowane z klocków modele między innymi domu, kościoła, kopalni, strzelnicy czy młyna! Trzeba przyznać, że wszystkie budowle wyglądają spektakularnie, a ich przygotowanie musiało pochłonąć wiele godzin pracy. Same zamki zajęły Gavinowy 2-3 tygodnie pracy i to wliczając w to prace nocą i w trakcie weekendów!

Trzeba przyznać, że wszystko, co Gavin przygotowuje cieszy się w sieci niebywałą popularnością. Nic więc dziwnego, że użytkownicy mediów społecznościowych od dawna namawiają go, by spróbował swoich sił jako twórca LEGO Ideas. W końcu każdy chciałby mieć tak spektakularne zestawy w swojej kolekcji!

Zobacz też: LEGO 2024: 5 idealnych zestawów na prezent. Niedrogie wybory dla młodych i dorosłych fanów

LEGO QUIZ. Jesteś fanem LEGO? Sprawdź, ile wiesz o klockowym imperium

Pytanie 1 z 9
LEGO jest marką:
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle