Aktor znany z serialu  Gra o tron przegrał walkę z chorobą. Nie żyje Darren Kent

i

Autor: https://www.instagram.com/p/Cs_US5loTEB/?img_index=1 Zdjęcie poglądowe

Gra o Tron

Aktor znany z serialu Gra o tron i filmu Dungeons & Dragons przegrał walkę z chorobą. Nie żyje Darren Kent

2023-08-16 9:38

Darren Kent, aktor znany z serialu Gra o tron i filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor przegrał walkę z chorobą. Nie żyje Darren Kent zmarł w piątek 11 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat. Przez długi czas zmagał się z chorobą. O śmierci aktora poinformowała na swoim profilu na Facebooku agencja Carey Dodd Associatesy.

- Z głębokim smutkiem musimy obwieścić, że nasz drogi przyjaciel Darren Kent odszedł w piątek. Towarzyszyli mu jego rodzice i najlepszy przyjaciel u boku. Nasze myśli są z jego rodziną w tym trudnym czasie - możemy przeczytać w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych. Darren Kent zmagał się z wieloma dolegliwościami, między innymi osteoporozą, artretyzmem i rzadką chorobą skóry. W chwili śmierci miał zaledwie 36 lat.

Aktor debiutował w 2008 roku w produkcji Lustra. Mogliśmy go też zobaczyć go między innymi w serialu Gra o tron i filmach - Królewna Śnieżka i Łowca oraz Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, który debiutował w kinach w 2023 roku. Miał ogromne serce i pomagał niepełnosprawnym i tym, którzy byli w złej życiowej sytuacji.

Darren Kent - przyczyna śmierci.

Oficjalna przyczyna śmierci Kenta nie została jeszcze ustalona.

Darren Kent - kogo zagrał w Grze o Tron?

Aktor rozgłos zyskał rolą pasterza kóz w jednym z odcinków Gry o tron z 2014 roku. Dzięki jego specyficznej urodzie szybko zyskał na popularności i mogliśmy zobaczyć go również między innymi w filmie Dungeons & Dragons: Złodziejski honor. Tam mogliśmy zobaczyć go w humorystycznej scenie, jako zwłoki mówiące "Tak".

Dramatyczna akcja strażaków w Ostródzie. Staruszek czekał na ratunek z doniczką na głowie owinięty szmatami