Oshi No Ko

i

Autor: Amazon Prime

Anime

Anime. Fani wybrali najgorszy serial live-action 2024 r. jeszcze przed jego premierą! „Odrażający”

2024-01-26 11:24

11-odcinkowe anime Oshi No Ko okazało się hitem w 2023 roku. Po premierze w HIDIVE popularność mangi natychmiast wzrosła. A teraz, rok po zakończeniu pierwszego sezonu, otrzymaliśmy już informację, że serial otrzyma adaptację z prawdziwymi aktorami. Fani postanowili zabrać głos i wypowiedzieć się na temat kolejnego anime live-action.

Oshi No Ko kręci się wokół Aqua i Ruby, bliźniaczek zmarłego idola popu Ai. Ten pierwszy pragnie pomścić śmierć matki, drugi pragnie zostać gwiazdą taką jak Ai. Mimo że jest to obecnie jedna z najpopularniejszych serii anime, a jej wersja aktorska może być obiecująca, fani nie są do końca zadowoleni z ujawnienia plakatu. Niektórzy zapowiadają totalny dramat dla swojego ulubionego anime.

Czytaj też: Berserk anime — Remake ikonicznego serialu z lat 90. przebija popularnością Oppenheimera

Fani anime wybrali najgorszy serial live-action 2024 r. Jeszcze przed premierą!

W 2023 roku Oshi No Ko przykuło uwagę fanów anime na całym świecie. Sympatycy czekali na kolejny sezon, ale właśnie dowiedzieli się, że ich ulubiony serial doczeka się także dwóch adaptacji z prawdziwymi aktorami.

Projekty zostały ogłoszone kluczowym plakatem przedstawiającym główną obsadę, jednak fani nie wydają się z tego zadowoleni. Pomimo ogromnej miłości do Oshi No Ko, fani uważają, że serial live-action będzie „odrażający”. Oto reakcje fanów, które pokazują, jak bardzo są rozczarowani:

Podczas gdy Netflix nadal dodaje do swojej biblioteki duże projekty z udziałem anime, teraz wydaje się, że Amazon Prime pójdzie tym samym śladem. Co ciekawe, pierwszemu z nich zajęło kilka lat opracowanie udanego projektu aktorskiego, takiego jak One Piece, który stał się światowym hitem.

R. BUGAJ: NOWA WŁADZA DZIAŁA NA GRANICY PRAWA

Jujutsu Kaisen QUIZ — Sprawdź, jaką postać najbardziej przypominasz

Pytanie 1 z 8
Jakie słowo z poniższych najlepiej Cię opisuje?