Suicide Squad Isekai

i

Autor: Suicide Squad Isekai / Warner Bros. Entertainment.

Manga i Anime

Anime o Legionie Samobójców szybciej niż się spodziewaliśmy!

2024-06-14 10:17

Suicide Squad Isekai z potwierdzoną datą premiery! Serial anime, którego bohaterami jest słynny Legion Samobójców, to osobny tytuł od Warner Bros Japan. Współautorami produkcji jest kultowe studio WIT, czyli twórcy Attack on Titan! Data premiery w końcu została ujawniona! I jest to ZARAZ!

Suicide Squad Isekai opowie nam historię Legionu Samobójców, który udać musi się do świata pełnego magii i smoków. Mają na to zaledwie 62h. Reżyserem Suicide Squad Isekai jest Eri Osada, scenariusz napisali Tappei Nagatsuki i Eiji Umehara, za projekt postaci odpowiedzialna jest słynna mangaka Akira Amano.

Suicide Squad Isekai - DATA PREMIERY

27 czerwca pojawią się pierwsze trzy odcinki nowego serialu anime, który opowie historię Legionu Samobójców! , Nowe epizody w sumie 10-odcinkowego serialu będą dołączać co tydzień. Oznacza to, że Suicide Squad Isekai zobaczymy w o wiele wcześniej, niż mogliśmy się spodziewać!

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Suicide Squad Isekai - FABUŁA, BOHATEROWIE

Głównymi bohaterami serialu anime będą członkowie Legionu samobójców z komiksów DC. W skład grupy przestępców, którą zobaczymy w produkcji, wchodzi Harley Quinn, Deadshot, Peacemaker, Clayface i King Shark. To właśnie oni trafią do innego świata, który łączy z naszym przez tajemnicza brama. Członkowie Legionu samobójców będą musieli poradzić sobie w świecie rządzonym przez morderczych orków i potężnie smoki.

Anime QUIZ: Sprawdź, czy rozpoznasz serial po samej postaci

Pytanie 1 z 10
Sugou Nobuyuki występował w anime:
Sugou Nobuyuki