Netflix

i

Autor: Netflix

Netflix

Anime od Netflix wgniecie was w fotel. Długo wyczekiwany crossover jeszcze w 2024 r.

2024-05-29 7:18

Podczas Anime Japan 2024 Netflix ogłosił, że Baki Hanma i Kengan Ashura będą walczyć, aby sprawdzić, który serial anime jest naprawdę najlepszy. Obydwa seriale animowane o tematyce sportowej skupiają się na walce wręcz, tworząc idealną parę do epickiego miszmaszu.

Netflix szokuje fanów anime! Potężny crossover jeszcze w 2024 r.

Baki Hanma, będący obecnie w połowie drugiego sezonu, podąża za tytułowym wojownikiem w jego podróży od podziemnego zmagania na gołe pięści aż do legalnych mistrzostw sztuk walki. Kengan Ashura jest nieco mroczniejszy i skupia się na torze gladiatorów nadzorowanym przez bogatych dobroczyńców, w którym nowicjusz wspina się po szczeblach kariery.

Czytaj też: Dragon Ball: Co dalej z anime i mangą po śmierci Akiry Toriyamy. Nowy twórca zabiera głos

To dwa najlepsze anime, jeśli chcesz zobaczyć krwawe walki, a Netflix wystawia ich na ring, aby zobaczyć, kto okaże się prawdziwym mistrzem. Baki Hanma kontra Kengan Ashura będzie filmem anime, a fani nie mogą uwierzyć, że to się w końcu dzieje.

Czytaj też: Dragon Ball QUIZ. Jak dobrze znasz Super Saiyan?

Naprawdę nie mogę uwierzyć, że to się dzieje” – wykrzykuje jeden z fanów na X. „O mój Boże, nie mogę w to uwierzyć! Starcie tytanów” – dodaje inny.

Temat przywołuje inne popularne crossovery, jak na przykład definiującą gatunek bijatykę X-Men Vs Street Fighter z 1996 roku. „To prawdopodobnie jeden z najlepszych crossoverów w historii” – zauważa inna osoba. Kto będzie królem ringu? Tego dowiemy się 6 czerwca.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jaki jest twój poziom mocy?

Pytanie 1 z 13
Jaką masz fryzurę?