Pokemon

i

Autor: Sensacine

Pokemon

Anime Pokemon Horizons zalicza opóźnienie na platformie Netflix. Wiemy, kiedy zadebiutuje

2024-01-17 9:31

Fani podekscytowani debiutem Pokemon Horizons w serwisie Netflix będą niestety musieli poczekać nieco dłużej na nową serię anime. Najnowsze ogłoszenie zwiastuje opóźnienie, które może zasmucić oczekujących trenerów na nowe przygody.

Wraz z zakończeniem ostatniej dużej serii Pokemon pożegnaliśmy Asha, który zdobył słusznie zasłużoną pozycję mistrza podczas World Coronation Series, a spekulacje na temat nowej serii rozpoczęły się, gdy w Internecie pojawiła się nazwa „Horizons”. Nowe anime zostało ogłoszone prawie rok temu, w marcu 2023 roku i zawiera nowy zestaw bohaterów, odchodzących od Asha oraz Pikachu w stronę nowej przygody w regionie Paldea od Pokemon Scarlet i Violet. Podekscytowani fani długo czekali na nową serię, ale niestety prawdopodobnie będą musieli poczekać jeszcze dłużej.

Czytaj też: Anime. Uczniowie chodzą do szkoły w fikcyjnym świecie Metaverse. Tam zdobywają wiedzę i dyplomy

Premiera Pokemon Horizons na Netfliksie opóźniona

Oficjalne konto Pokemon ogłosiło w serwisie X, że premiera nowego anime Pokemon Horizons w serwisie Netflix została opóźniona.

Premiera Pokemon Horizons była początkowo zaplanowana na 23 lutego w serwisie Netflix w Ameryce Północnej, ale została opóźniona bez podanego powodu. Opóźnienie potrwa prawie dwa tygodnie, a nowa data premiery w serwisie Netflix została ustalona na 7 marca 2024 r., prawie rok po pierwotnym ogłoszeniu.

Czytaj też: Anime. Znamy najchętniej oglądany serial w 2023 roku! Ta seria pobiła nawet Jujutsu Kaisen

Nowa seria skupi się na podróżach nowych postaci, Liko i Roya, podążając za ich przygodami w regionie Paldea. W serii pojawi się także Profesor Pokemonów, Friede, i jego partner, Kapitan Pikachu. Fani będą mogli obejrzeć Pokemon Horizons w serwisie Netflix od 7 marca 2024 r.

Studniówka XII LO w Olsztynie. Maturzyści zatańczyli poloneza!

QUIZ: Pokemony

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa ten Pokemon?
Pokemon