Anime ze świata DC nadciąga. Bohaterowie wyglądają przerażająco

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=WBIEWg8sBTo Zdjęcie poglądowe

Manga i Anime

Anime ze świata DC nadciąga. Bohaterowie wyglądają przerażająco

2024-05-28 10:18

Nowe anime o Legionie Samobójców poznamy już niebawem dzięki Warner Bros. Suicide Squad Isekai jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji i nie ma się co dziwić - w końcu zobaczymy w nim największych złoczyńców historii DC. W nowych materiałach zaprezentowano między innymi wygląd Jokera i Deadshota.

Zbliżamy się do premiery Suicide Squad Isekai, czyli serialu anime, którego bohaterami jest słynny Legion Samobójców! Będzie to osobny tytuł od Warner Bros Japan, nie wchodzący w skład nowego uniwersum. Współautorami produkcji jest kultowe studio WIT, czyli twórcy Attack on Titan! W sieci rozpoczęła się właśnie promocja nowego serialu, a twórcy zdradzają wygląd postaci, które zobaczymy.

Suicide Squad Isekai opowie nam historię Legionu Samobójców, który udać musi się do świata pełnego magii i smoków. Mają na to zaledwie 62h. Reżyserem anime jest Eri Osada. Data premiery nie została jednak jeszcze podana.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Anime ze świata DC nadciąga. Bohaterowie wyglądają przerażająco

Pierwsi bohaterowie nowego anime zostali oficjalnie ujawnieni! W Jokera wcieli się Yuuichirou Umehara. Drugim bohaterem jest Deadshot, a głosu tej postaci użycza Reigo Yamaguchi. Filmik znajdziecie poniżej!

Zobacz też: Jujutsu Kaisen: TOP 5 seriali dla fanów w 2024 r. Te produkcje wgniatają w fotel

Joker - manga ze świata DC

Warto wspomnieć również, że w księgarniach dostępna jest już manga ze świata DC, której bohaterem jest właśnie słynny clown z Gotham. Opis fabuły mangi Joker. Operacja specjalna. Tom 1 znajdziecie poniżej:

Dwaj zagorzali wrogowie toczą walkę w Gotham. Pewnego dnia jednak dochodzi do niespodziewanego wypadku, w wyniku którego Batman zostaje zamieniony w... niemowlaka! Joker wie, że potrzebuje swojego odwiecznego wroga, by udowodnić światu wyższość zła nad dobrem. Postanawia zatem przygarnąć małego Gacka i wychować go na wspaniałego obrońcę sprawiedliwości! Mangę stworzyli Satoshi Miyagawa („Space Battleship Tiramisu”) i Keisuke Gotou.

Anime QUIZ: Sprawdź, czy rozpoznasz serial po samej postaci

Pytanie 1 z 10
Sugou Nobuyuki występował w anime:
Sugou Nobuyuki