Arcane Sezon 2

i

Autor: Riot Games / Netflix

Arcane

Arcane 2. DATA PREMIERY, ZWIASTUN, FABUŁA i POSTACIE postacie. Wszystko, co wiemy

2024-06-20 7:39

Arcane, nominowany do nagrody Emmy serial animowany oparty o świat League of Legends, a dokładniej Runeterry, wykreowany przez Riot Games odniósł ogromny sukces nie tylko w kręgach graczy. Toskłoniło Netflix do przedłużenia serialu o drugi sezon. Oto wszystko, co wiemy o Arcane Sezon 2 zebraliśmy w tym artykule!

Spis treści

  1. Arcane Sezon 2 — Historia i postacie
  2. Arcane Sezon 2 — Data premiery
  3. Arcane Sezon 2 — Zwiastun
  4. Arcane - plakat

Arcane Sezon 2 — Historia i postacie

Historia drugiego sezonu Arcane jest wciąż nieznana, pomimo opublikowania zwiastuna. Można zakładać, że nadal będzie się kręcić wokół Piltover i Zaun. W końcowych momentach pierwszego sezonu Arcane można usłyszeć bezcielesne głosy Jinx, Caitlyn i Vi, co sugeruje, że ich historie będą kontynuowane. Dodatkowo pierwszy sezon Arcane zakończył się intensywnym cliffhanger'em, co prawdopodobnie oznacza, że historia zostanie w pewnym stopniu zamknięta w sezonie drugim.

Współtwórcy Arcane, Christian Linke i Alex Yee, również opisali historię drugiego sezonu dwoma słowami: „Wojna” i „Rubikon”. Chociaż pierwsze słowo jest stosunkowo proste, słowo Rubicon zostało niewyjaśnioną zagadką.

Niewykluczone jest również, że w drugim sezonie zostaną odkryte inne regiony Runeterry. Chociaż najprawdopodobniej Piltover i Zaun nadal będą na czele, bohaterowie mogliby wyruszyć w inne regiony, takie jak Noxus i Demacia. W zeszłym sezonie Noxus był pod pewnymi względami wyśmiewany, szczególnie ze względu na historię Mela Medardy.

Orszak Trzech Króli w Szczecinie

Arcane Sezon 2 — Data premiery

9 listopada 2023 r. Riot Games potwierdziło podczas Geeked Week w serwisie Netflix, że wstępna data premiery drugiego sezonu Arcane zaplanowana jest na listopad 2024 roku, co również zostało przekazane fanom po opublikowaniu najnowszego zwiastuna.

Arcane Sezon 2 — Zwiastun

Dokładnie 6.01.2024 r. Riot zdecydowało się zaprezentować oczekującym fanom zwiastun 2. sezonu Arcane. 45-sekundowy klip potwierdził, że akcja zostanie umiejscowiona tuż po finale pierwszej serii, a jednocześnie twórcy najwidoczniej postanowili potwierdzić teorię fanów na temat losów Vandera – społeczność uważa, że to właśnie za jego sprawą w serialu pojawi się Warwick.

Wracając jeszcze do Warwicka. Zwiastun wreszcie przedstawia nam bohatera, który z człowieka, przemienił się w wilkołaka, co jest bazą do niesamowitej historii. Oglądamy również szalonego chemika Singeda, który stworzył Shimmer, narkotyk będący centralnym punktem historii serialu. Chociaż fani mogą jedynie domyślać się, co tym razem wymyśli dla nas Netflix i Riot, tak już teraz można odczuwać niesamowitą ekscytację kontynuacją przygód ze świata League of Legends.

Arcane - plakat

Na początku czerwca zobaczyliśmy również oficjalny plakat do drugiej części Arcane, który wzbudził w fanach prawdziwy zachwyt. Idealnie nawiązuje bowiem do tego, który promował pierwszy sezon serialu. Zobaczymy na nim Jinx i Vi. Tym tym razem to młodsza z sióstr jest jednak tą, która okazuje opiekę... Tylko czy na pewno?

Arcane 2: FABUŁA, zwiastun, plakat, postacie. Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym sezonie serialu!

i

Autor: Oficjalny plakat Zdjęcie poglądowe

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?