Arcane

i

Autor: Netflix

Arcane

Arcane Sezon 2 to nie koniec! Showrunner zapowiada kolejne przygody z League of Legends

2024-06-17 15:26

Chociaż drugi sezon serialu Arcane ze świata League of Legends stanowi finał popularnej serii, Riot nie jest gotowy na jej zakończenie. Współtwórca potwierdził, że w przygotowaniu są kolejne historie z Runeterry.

Spis treści

  1. Co dalej po Arcane?
  2. Inne historie postaci podobne do Arcane

Już tylko kilka miesięcy dzieli Arcane od wyczekiwanej premiery drugiego i ostatniego sezonu. Po niesamowitym sukcesie serialu animowanego fani domagali się kolejnych. Teraz potwierdzono, że na horyzoncie pojawiają się dodatkowe historie z niezwykle popularnego uniwersum League of Legends.

Czytaj też: Arcane 2. Ogromna niespodzianka dla fanów League of Legends! Netflix szokuje

Co dalej po Arcane?

Chociaż rozdział Arcane dobiega końca, franczyza jeszcze się nie skończyła, co potwierdza współtwórca Christian Linke. W niedawnym filmie omawiającym zakończenie niezwykle popularnego serialu animowanego Linke stwierdził, że Arcane to dopiero początek ich przygody z opowiadaniem historii. Dzięki wieloletniej współpracy z Riot Games i studiem animacji Fortiche opracowują obecnie nowe projekty, które mają na celu ukazanie historii innych postaci. Chociaż projekty te są wciąż na wczesnym etapie rozwoju, mają nadzieję zapewnić więcej aktualizacji do końca roku.

Inne historie postaci podobne do Arcane

Jeśli jesteście ciekawi, jakie postacie z League of Legends mogłyby otrzymać swój własny seriali na wzór Arcane, sporządziliśmy dla was specjalną listę najciekawszych historii:

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?