Aurora LoL

i

Autor: Riot

League of Legends

Aurora LoL — Wszystko, co wiemy o nowej postaci na 2024 r. Umiejętności, wygląd i wiele więcej

2024-06-01 18:39

Najprawdopodobniej tożsamość kolejnego bohatera, który już niedługo dołączy do League of Legends została właśnie ujawniona na PBE dzięki nowej emotce. Ta przedstawia wygląd, jakiego nie ma obecnie żadna inna postać w League of Legends.

League of Legends z nową postacią. Zdradziła to emotka

Z League of Legends wydobyto nowe dane dotyczące emotek, które potencjalnie ujawniają kolejnego bohatera. Gracze podejrzewają, że nie jest to po prostu skórka dla istniejącej już postaci, ale zupełnie coś nowego. Postać ma na sobie puszysty kaptur i okulary, co potencjalnie wskazuje, że jest badaczką i dobrze pasuje to do najnowszego planu działania Riot.

Czytaj też: League of Legends: Lepiej zapoznaj się z tą aktualizacją. Drastyczne zmiany w grze rankingowej

Ten zakłada, że nowy bohater z Freljordu będzie Vastayaninem, podobnie jak Xayah, Sett oraz Ahri. Według konta na Twitterze, Spideraxe, dwa nowe kosmetyki noszą odpowiednio tytuły Hooded Rysunek i Helstrek i obie biorą udział w mini-wydarzeniu zmierzającym do LoL-a o nazwie „The Spirit of Hearth Home”.

Riot wskazuje również, że postać jest w stanie „zobaczyć to, czego według innych nie ma”, a jej „pasja skłoniła ją do podróżowania, odkrywania i badania”. To może wyjaśniać, dlaczego jest ubrana w strój podróżnika i dlaczego jej okulary są tak wyraźnie widoczne na ikonie przywoływacza.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?