Awatar: Legenda Aanga QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z kultowej animacji!

i

Autor: Oficjalny plakat serialu Zdjęcie poglądowe

QUIZ

Awatar: Legenda Aanga QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z kultowej animacji!

2024-06-20 9:07

Awatar: Legenda Aanga to serial animowany, który podbił cały świat. Na jego podstawie powstał film aktorski Ostatni władca wiatru, trzy gry komputerowe oraz komiksy. Obecnie oczekujemy na zupełnie nowy serial fabularny, który stworzy Netflix. Zanim jednak pojawią się pierwsze odcinki, warto sprawdzić ile pamiętacie z kultowej animacji!

Ja za życia próbowałem być zdyscyplinowany i opanowany. Ale to się zemściło, gdy Władca Ognia Sozin wykorzystał moje opanowanie i litość. Gdybym był bardziej zdecydowany i zadziałał wcześniej, powstrzymałbym Sozina oraz wojnę, zanim się rozpoczęła. Ofiarowuję ci tę mądrość, Aangu — musisz być zdecydowany.

- Roko do Aanga.

Serial Awatar: Legenda Aanga nie ma przed wami tajemnic? Sprawdźcie się w naszym teście! Specjalnie dla was przygotowaliśmy 10 trudnych pytań, które dotyczą popularnego serialu animowanego. Poprawnie na wszystkie odpowiedzą tylko jego prawdziwi koneserzy!

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

QUIZ: Awatar: Legenda Aanga! Sprawdź, ile pamiętasz z kultowej animacji!

Pytanie 1 z 10
Toph Bei Fong jest magiem...