BEETLEJUICE BEETLEJUICE - zwiastun, na który czekał cały świat. TOP 5 rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę!

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=e6yDanmWI1E Zdjęcie poglądowe

FILM

BEETLEJUICE BEETLEJUICE - zwiastun, na który czekał cały świat. TOP 5 rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę!

2024-03-22 9:03

Nareszcie! 21 marca ukazał się zwiastun do zapowiedzianej już jakiś czas temu produkcji zatytułowanej BEETLEJUICE BEETLEJUICE. Nowy film Tima Burtona zadebiutuje w kinach już w 2024 roku. W roli głównej pojawi się, znana wszystkim z serialu Wednesday, Jenna Ortega. Co możemy zobaczyć w wideo promującym nowy mroczny hit? Oto nasze TOP 5 rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę!

BEETLEJUICE BEETLEJUICE to od dawna zapowiadana produkcja, która w końcu ujrzy światło dzienne w roku 2024! Warto dodać, że od premiery pierwszej części mija w tym roku 36 lat. Film Tima Burtona z pewnością przyciągnie do kin prawdziwe tłumy. I to nie tylko ze względu na sentyment, lecz również gwiazdorską obsadę, w której nie zabrakło jednej z idolek młodego pokolenia.

W  filmie wystąpią między innymi:

  • Michael Keaton - tytułowy Beetlejuice
  • Winona Ryder - Lydia Deetz
  • Jenna Ortega - Astrid 
  • Catherine O'Hara - Delia Deetz
  • Justin Theroux - Rory

Pierwszy zwiastun filmu BEETLEJUICE BEETLEJUICE zobaczyliśmy 21 marca. Trzeba przyznać, że wizualnie wygląda po prostu pięknie. W jednym z wywiadów odtwórca roli tytułowej zapewnił, że jest na co czekać i jemu film zdecydowanie przypadł do gustu.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

BEETLEJUICE BEETLEJUICE - TOP 5 rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę! 

  1. Day-o - Banana Boat Song powraca w nowej wersji! Czyżbyśmy znowu mogli spodziewać się małego opętania?
  2. Szkoła dla dziewcząt, którą mija Astrid na swoim rowerze może oznaczać, że bohaterka dopiero przeniesie się w te okolice razem ze swoją matką.
  3. Obudzony BEETLEJUICE - wygląda na to, że nie stało się to przypadkowo! Jakiej pomocy mogą od niego potrzebować bohaterki?
  4. Scena pogrzebu z pewnością jest powodem, dla którego nasi bohaterowie spotykają się ponownie.
  5. Data premiery - na końcu trailera dowiadujemy się, że oficjalna premiera w kinach zaplanowana jest na 6 września 2024.

Sok z żuka - fabuła

BEETLEJUICE BEETLEJUICE jest kontynuacją filmu Tima Burtona zatytułowanego Sok z żuka z 1988 roku. Opowiada historię młodej pary, która na skutek nieszczęśliwego wypadku umiera i powraca jako duchy. Wkrótce do ich domu próbują wprowadzić się nowi nabywcy. Na to jednak zmarłe małżeństwo nie chce pozwolić i postanawia ich wykurzyć. Potrzebny będzie jednak... bioegzorcysta, specjalista w dręczeniu żywych.

Zobacz też: Ród Smoka 2. Data premiery i nowe zwiastuny serialu już w sieci. Co będzie się działo? [WIDEO, ZDJĘCIA]

"Sok z żuka" powraca! Sprawdź, jak dobrze pamiętasz pierwszą część kultowego filmu

Pytanie 1 z 10
W którym roku premierę miał "Sok z żuka"?