Black Ops 6

i

Autor: Activison

Call of Duty

Call of Duty Black Ops 6 — Wyjaśniamy znaczenie zwiastuna „The Truth Lies”. O czym będzie nowa gra?

2024-05-23 10:55

Według doniesień Treyarch udostępnił właśnie pierwszy zwiastun nowej gry z serii Call of Duty na 2024 rok, która będzie nosiła nazwę Black Ops 6. Czym jednak jest zwiastun o nazwie The Truth Lies? Wyjaśniamy.

Spis treści

  1. Znaczenie zwiastuna The Truth Lies CoD Black Ops 6
  2. Call of Duty Black Ops 6 i pozostałe informacje

Wygląda na to, że Treyarch rozpoczął kampanię marketingową CoD 2024 Black Ops 6 od udostępnienia tajemniczego zwiastuna, The Truth Lies. Zupełnie nowy link został niedawno odkryty przez ciekawskich entuzjastów gier, którzy szukali nowych szczegółów na temat nadchodzącej gry firmy Activision. Strona internetowa Truth Lies to jednak coś więcej, niż mogłoby się wydawać.

Czytaj też: Call of Duty i Battlefield mogą się pakować! Główny rywal na 2024 r. pozamiatał nowym zwiastunem na UE5

Znaczenie zwiastuna The Truth Lies CoD Black Ops 6

W chwili pisania tego tekstu witryna zawiera jedną stronę przedstawiającą stary telewizor. Posiada kilka opcji zwiększania i zmniejszania głośności oraz zmiany kanałów. Co ciekawe, limit kanałów wynosi sześć, co pozornie wskazuje, że CoD 2024 będzie nosił nazwę Black Ops 6.

Jeśli chodzi o tajemnicę The Truth Lies, slogan witryny brzmi: „Otwórz oczy. Prawda leży”. Jednak pod tym hasłem kryje się coś więcej, jak zauważył zaufany informator @ForwardLeaks na platformie mediów społecznościowych X. „Być może pamiętasz lepsze czasy. Ale to było fałszywe. Nie wierz nikomu. Otwórz oczy. Znajdź prawdę.

Black Ops 6

i

Autor: Activison

Call of Duty Black Ops 6 i pozostałe informacje

Prócz tego krążą pogłoski, że akcja Black Ops 6 rozgrywa się, przynajmniej częściowo, podczas wojny w Zatoce Perskiej. Dodatkowo prace nad nową grą mają trwać już od dawna i będzie to pierwsza gra w historii marki, która została tworzona przez cztery lata. Stanowi to wyraźny kontrast w stosunku do Call of Duty: Modern Warfare III z 2023 roku, którego produkcja podobno trwała zaledwie 18 miesięcy.

Jeśli chodzi o powracające postacie, krążą plotki, że jednym ze znanych bohaterów ma być Adler. Seria Black Ops znana jest z przedstawiania prawdziwych ludzi, takich jak Ronald Reagan (Black Ops Cold War) i Robert McNamara (Black Ops 1), więc nie byłoby zaskoczeniem zobaczyć prawdziwych przywódców wojskowych i politycznych z Zatoki Perskiej Era wojny pojawia się w nowej grze.

Z raportu Insider Gaming wynika, że Raven Software opracowuje kampanię gry, a Treyarch – twórca serii Black Ops – zajmie się trybem wieloosobowym i zombie.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?