XDefiant

i

Autor: Ubisoft https://insider-gaming.com/how-to-play-the-xdefiant-beta/

Gry

Call of Duty i Battlefield w strachu przed nową darmową grą Ubisoft. Czy XDefiant podbije 2024?

2024-03-20 7:41

Jeśli należysz do fanów strzelanek, którzy z niecierpliwością czekają na premierę XDefiant, przygotuj się na dobre wieści. Firma Ubisoft dodała kilka gratisów do XDefiant w ramach swojego programu Connect Rewards, co sugeruje, że premiera gry może być blisko.

XDefiant nadchodzi? Dobra informacja dla fanów szybkich FPS

Od 19 lutego możesz zalogować się do Ubisoft Connect, aby odebrać nowo dodane nagrody dla gry XDefiant, w tym: Pakiet Midnight Velocity Pack zawierający niebieski kamuflaż broni, Żeton pominięcia poziomu Przepustki Bitewnej, Żeton wzmocnienia przepustki bojowej, Żeton wzmocnienia PD broni.

Czytaj też: XDefiant: Nowa, darmowa gra od Ubisoftu z milionowym zainteresowaniem

W raporcie sprzedażowym firmy Ubisoft, zapowiedziała ona, że okno premiery XDefiant będzie przypadać na czwarty kwartał roku podatkowego 2023–2024, między styczniem a marcem 2024 r. Teraz, gdy gratisy są już dostępne i można je wykorzystać, gracze mogą spodziewać się ogłoszenia o premierze wpadnie w najbliższym czasie. Warto dodać, że w ramach próbnych testów XDefiant cieszyło się milionowym zainteresowaniem graczy i było porównywane do CoD-a z najlepszych czasów.

Szybka, darmowa rozgrywka w XDefiant może wydawać się podobna do serii Call of Duty i The Finals, ale jej unikalne podejście do frakcji i brak zasady SBMM zrobiły wrażenie na graczach. Miejmy nadzieję, że gra pojawi się wkrótce.

PORANEK ESKA ROCK - Mazurski miód

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?