Monster Call of Duty

i

Autor: Monster Energy Drink

Call of Duty

Call of Duty: Warzone Mobile łączy siły z Monster Energy. Świętuj i odbierz darmowego skina!

2024-06-12 12:46

Pięciu ambasadorów Monster Energy zaprezentowało swoje umiejętności w nowym filmie z okazji premiery Call of Duty: Warzone Mobile. Chcesz do nich dołączyć? Już teraz możesz odebrać całkowicie darmowego skina do gry!

Do Nica Hamiltona reprezentującego sporty motorowe dołączyli Dan Lacey na BMX-ie, Luke Woodham na czterech kołach, czołowy streamer Call of Duty: Warzone Fifakill i Vicki reprezentująca Monster Girls. Cała piątka podzieliła się swoją pasją i spróbowała sił w grze Call of Duty: Warzone Mobile. Ty nie musisz patrzeć z boku! Reprezentuj Monster Energy w grze dzięki ekskluzywnej skórce operatora „Clutch”, dostępnej w Modern Warfare III, Warzone i Warzone Mobile! Więcej informacji w dalszej części artykułu.

Czytaj też: Call of Duty Black Ops 6 na Nintendo Switch?! Deweloperzy komentują umowę z Big N

Warzone Mobile wysłane w teren

Nie zawsze mamy po ręką konsolę lub komputer, dlatego naprzeciw temu wychodzi Call of Duty Warzone Mobile. Tutaj sztuka Battle Royale została przeniesiona bezpośrednio na urządzenia mobilne, nie rezygnując przy tym z wysokooktanowej rozgrywki, z której znane jest Call of Duty. Przywracając ulubione mapy i tryby fanów, Warzone Mobile uzupełnia obecną ofertę franczyzy o ukochany Verdansk i anarchię Rebirth Island.

Chociaż Verdansk uczyniła z nas graczy Warzone, którymi jesteśmy dzisiaj, nikt nie zdobył punktów ciężej pracując niż Ethan „Fifakill” Pink z Monster Energy. Wszechstronny i mistrzowski Fifakill rządził terenem Verdansk podczas pierwotnej rozgrywki i wie, jak wyjątkowy jest powrót mapy do Warzone Mobile:

Verdansk daje mi adrenalinę, której nie da się znaleźć w niczym innym. Nie wiem, czy to nostalgia, ale jest w tym coś, co uderza za każdym razem” – wyjaśnił Fifakill. „A gdyby Verdansk nie istniał, nie byłbym tu, gdzie jestem teraz. Czuję więc, że jestem to winien. To mnie stworzyło".

Monster Call of Duty

i

Autor: Monster Energy Drink

Zaangażowanie Warzone Mobile na rzecz graczy najlepiej widać w powrocie kultowej mapy Resurgence, Rebirth Island. Oferując szybką, intensywną walkę połączoną z szybkimi przerzutami, Rebirth Island zachowuje całą swoją siłę w Warzone Mobile. Obowiązują te same zasady i te same strategie są skuteczne, tylko teraz baza graczy jest bardziej głodna.

Lądujemy w magazynie w każdej grze. W każdym grze” – powiedział Fifakill. „Mamy podział na 2-1: dwóch graczy ląduje na szczycie wieży, gdzie mamy dużą kontrolę, a potem ląduję na lądowisku dla helikopterów. Jest wypłata, więc dostajesz dużo pieniędzy za swoje wyposażenie. Robimy to w każdej grze”.

Największą zaletą Warzone Mobile jest to, że można w nią grać w dowolnym miejscu i czasie – co jest absolutną koniecznością dla sportowców Monster Energy. Dan Lacey, uważany za jednego z najlepszych ulicznych zawodników na BMX na świecie, zna Warzone Mobile i wierzy, że jest to coś, czego trzeba doświadczyć samemu.

"To niesamowite. To jak podróż w czasie i po prostu nie mogę uwierzyć, że mam to na telefonie” – stwierdził Lacey. „Czuję, że gram teraz lepiej w [Warzone Mobile] niż w głównym Call of Duty. Jestem całkiem świeży na scenie gier mobilnych, ale czuję, że opanowałem ją znacznie szybciej, niż myślałem. Ruch jest szybki, a liczba klatek na sekundę jest teraz bardzo wysoka. Nie ma żadnych opóźnień pomiędzy wykonywanymi przez Ciebie czynnościami. Pomyślałem sobie: „OK, udało im się”. To jest szalone".

Lacey, który dołączył do Monster Energy w 2012 roku, ma wiele wspólnego z szerszą bazą graczy Call of Duty. Wie, że gra zapewnia poczucie równowagi w intensywnym trybie życia i, że nie ma nic lepszego niż relaks przy kilku meczach w Warzone.

Czuję, że to jedna z tych rzeczy. Na przykład będę jeździć przez większą część dnia, a mój kumpel Stan napisze do mnie wiadomość o 19:00 lub 20:00. On właśnie skończył pracę, ja właśnie skończyłem jazdę i to jest po prostu nasze małe wyzwolenie. Będziemy grać przez dobre trzy lub cztery godziny, a potem moi bracia dołączą” – wyjaśnił. „To mój wolny czas i uwielbiam Call of Duty. W ten sposób się dekompresuję”.

Dla Lacey’ego, którego historia z Call of Duty sięga czasów oryginalnego Modern Warfare, seria idzie ręka w rękę z jego jazdą:

Wydaje się, że współpraca między nimi przebiega równomiernie. Jeśli mam dzień wolny lub mam naprawdę ciężki tydzień kręcenia, mówię: „No dobrze”. Mam dzień na PS5. Włączam Call of Duty, spróbuję ogarnąć swoje rzeczy i zdobyć kilka poziomów. Przejdę do trybu wieloosobowego, aby awansować, a potem wrócę do Warzone. Potem zerknę na mój Instagram i zobaczę, że ktoś pisze o nowym, najlepszym zestawie, więc muszę wrócić i spróbować dojść do tego samego etapu, co wszyscy streamerzy. Są w tym po prostu dobrzy”.

Istnieje wiele wspólnych płaszczyzn pomiędzy grami i sportem. Dla kierowcy wyścigowego Nica Hamiltona i driftera Luke’a Woodhama ich umiejętności płynnie przekładają się na Call of Duty.

Świadomość i czas reakcji. 100% czasu reakcji” – powiedział Woodham, który przez ostatnie dziewięć lat był kluczowym kierowcą w driftingowym składzie Monster Energy. „Wymaga to wielu strategii” – dodał Hamilton. „W wyścigach musisz ustawić się we właściwym miejscu i przechytrzyć ludzi. W Call of Duty musisz zrobić dokładnie to samo.” „Tak, nie wystawiaj głowy przez okno, bo dostaniesz” – żartuje Woodham. „Nadal jestem oddany grom wyścigowym. Gram w gry wyścigowe bardziej w ramach treningu, żeby zachować świeżość, a w Call of Duty, dla większej zabawy. Chcę pograć kilka razy i wyłączyć grę".

Jednak dla Hamiltona Call of Duty było czymś więcej niż tylko sposobem na odpoczynek. „Zbudowałem wiele przyjaźni, wiele relacji i utrzymywałem wiele relacji, które być może byłyby bardzo odległe, gdyby nie Call of Duty. Uwielbiam grać w Call of Duty i spędzać czas z moimi przyjaciółmi".

Monster Call of Duty

i

Autor: Monster Energy Drink

Odbierz ekskluzywną skórkę operatora Monster Energy

Gracze mogą dołączyć do walki w barwach Monster Energy dzięki ekskluzywnej skórce OperatoraClutch”, dostępnej w Call of Duty: Modern Warfare III, Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Warzone Mobile. Ten czarny kombinezon lotniczy, ozdobiony kultowym logo Monstera, ma jaskrawozielone i fioletowe akcenty na daszku, rękawicach i wyposażeniu taktycznym. Żeby odebrać skórkę operatora „Clutch”, wejdź na callofduty.com/monsterenergyredeem i zaloguj się na swoje konto Activision, aby otrzymać skina.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?