freakazoid

i

Autor: freakazoid / Valve

CS2

CS2 to absurd. Pro gracz ostro o obecnym stanie gry! Błąd gry wyprowadził go z równowagi

2024-07-11 9:00

Counter Strike 2 nadal nie jest wolny od nieprzychylnych graczom bug-ów, błędów wynikających z serwerów gry oraz cheaterów. Tym razem, jeden z pro graczy doświadczył próbki możliwości gry Valve, która doprowadziła go do tego, że ten wybiegł z pokoju.

CS2 wyprowadził pro gracza z równowagi

Podczas jednej z transmisji na żywo, pro gracz amerykańskiej drużyny Mythic, freakazoid, robił wszystko, co w jego mocy, aby wygrać swój mecz i wskoczyć na heaven (mapa De_Nuke), kiedy to musiał odbijać Site A w scenariuszu 2 vs 2. Jak zaraz sami zobaczycie, coś, a w zasadzie gra mu to uniemożliwiła.

Czytaj też: CS2 nowa operacja: DATA PREMIERY, MISJE i CENA. Wszystko, co wiemy

To jednak nie wszystko. Jego kolega wygrał tą rundę i dał swojej drużynie kolejną szansę na wygranie meczu... Ale tak się jednak nie stało, ponieważ następna runda zakończyła się klęską, a Freakazoid natychmiastowo zakończył transmisję.

Błędy stały się integralną częścią CS2, niestety. Gracze zgłaszają liczne problemy, w tym sporo oszustów, problemy z wydajnością, błędy na mapach, jak ten przedstawiony powyżej i nie tylko.

Każdy tytuł przeznaczony do trybu wieloosobowego jest w pewnym stopniu nękany błędami, a CS2 to gra mająca zaledwie rok, więc trudno się dziwić, że boryka się z podobnymi problemami. Niepokojące jest jednak to, że Valve najwyraźniej nie robi z tym nic lub prawie nic, rzadko publikując aktualizacje lub poprawki, które uwzględniałyby bieżące problemy.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Ile wiesz o grze CS:GO? 10 punktów zdobędą tylko prawdziwi Global’e

Pytanie 1 z 10
Jaką mapę nazywa się potocznie De_Polska?
Listen on Spreaker.