Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

i

Autor: CD Projekt RED https://www.cdprojekt.com/pl/

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 — Fan odnalazł ukryty Easter Egg w menu głównym! CD Projekt RED odpowiedziało

2024-03-14 7:41

Cyberpunk 2077 to jedna z najgłębszych gier RPG ostatnich lat, a Night City kryje w sobie wiele tajemnic. W jego podziemiach kryją się ukryte zakończenia, tajemna broń, różnorodne ścieżki romansów i wiele więcej. Teraz jeden z graczy postanowił pochwalić się swoim nowym znaleziskiem. Odpowiedziało nawet samo studio.

Użytkownik X @crushovitz_b odkrył niedawno ukrytą ciekawostkę w menu głównym gry, po najechaniu kursorem na zakładkę wskazującą uruchomioną wersję Cyberpunka 2077. Twórcy pogratulowali mu znalezienia jej, po tym jak najwyraźniej porzucili nadzieję, że kiedykolwiek ktoś ją odnajdzie.

Czytaj też: Cyberpunk Orion z trybem trzecioosobowym! Studio chce większej ilości grywalnych postaci

CD Projekt RED zachwycone odkryciem easter egg'a

W przypadku wspomnianego wcześniej easter egg'a, bieżącą wersja gry (2.12) ulegnie zmianie, jeśli przytrzymasz nad nim kursor wystarczająco długo. Po krótkim oczekiwaniu liczby przesuną się i zmienią wersję gry na 2.0.77, co jest ukłonem w stronę tytułu.

Czytaj też: Cyberpunk Orion zapewni „odgrywanie ról”. Fani papierowych RPG-ów będą zachwyceni

Dyrektor narracyjny Cyberpunka 2077 – i zastępca reżysera jego ewentualnej kontynuacji – Paweł Sasko był uszczęśliwiony, że w końcu odkryto ten drobny smaczek.

„Dobre znalezisko. Zacząłem wątpić, czy kiedykolwiek je znajdziecie” – powiedział Sasko. „Bardzo się cieszę, że został znaleziony! Świetna robota” – powtórzyła producentka Cyberpunka 2077 Monika Janowska.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 z nową grą dla fanów! Twórcy The Last of Us rozpoczęli pracę nad THE SYSTEM

Co ciekawe, @crushovitz_b nawet tego nie szukał. Według niego, gdy szedł zaparzyć herbatę, pozostawił kursor zawieszony i hop, tak o to odnalazł ukryty smaczek przez CD Projekt RED.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?