Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

i

Autor: CD Projekt RED https://www.cdprojekt.com/pl/

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 z nowym rozszerzeniem. Aż 200 zadań! Sprawdzisz je za darmo

2024-06-18 17:00

CD Projekt RED oficjalnie zakończyło większe wsparcie dla Cyberpunk 2077, aby przerzucić większość sił nad nowym projektem Wiedźmin 4 Polaris. Oznacza to, że na kolejną odsłonę z Night City, wstępnie nazwaną Orion, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Całe szczęście mamy jeszcze fanów, którzy nie zamierzają rezygnować z dalszego wsparcia Cyberpunka.

Cyberpunk 2077 z mnóstwem nowych zadań

Podczas gdy czekamy na oficjalne informacje od CD Projekt RED dotyczące Wiedźmin 4 Polaris, osoby wciąż grające w Cyberpunka 2077 na PC mogą móc chcieć po głównej ścieżce fabularnej skorzystać z modów, które urozmaicą rozgrywkę oraz przedłużą wasze doświadczenia w świecie Night City. Jeden z nich doczekał się wielu pozytywnych recenzji od fanów tytułu.

Czytaj tez: Cyberpunk 2077 z nowym dodatkiem! Teraz do Night City zabierzesz ze sobą przyjaciela

Stworzony przez użytkownika NexusMods, Darkcopse, mod dodaje 194 nowe questy od Fixera: „Ten mod dodaje 194 nowe zadania Fixera, które poprowadzą Cię przez proces odnalezienia 194 Ukrytych Klejnotów wbudowanych w podstawową grę. Oferują oni euro, XP i SC” – czytamy w opisie.

Mod pobrano już prawie 400 000 razy, a jego sukces świadczy o jego jakości. Można go pobrać całkowicie za darmo, więc jeśli jesteś graczem na PC, wiesz, co robić!

premiera gry Cyberpunk przesunięta na grudzień | ESKA XD- Blogier #8

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?