Diablo 4

i

Autor: uhdpaper https://www.uhdpaper.com/2023/01/inarius-diablo-4-art-4k-801k.html

Diablo 4

Diablo 4 Sezon 4 będzie początkiem końca Blizzarda? Czas sprawdzić, czy grę da się uratować

2024-03-25 7:41

Burzliwa podróż, po jak to określają gracze, "fatalnym" sezonie 3 w Diablo 4 nadal trwa. Zaniepokojeni obecnym stanem gry fani twierdzą, że nadchodzący sezon 4 może być ostatnią szansą na odratowanie Diablo 4 przed większym dodatkiem DLC. Co ciekawe, zaplanowane serwery testowe jeszcze nie zostały uruchomione.

Diablo 4 wkracza w ostatnią trzecią część Sezonu Konstruktu i niestety, ale dotychczasowe zmiany oraz mechaniki nie trafiły do graczy, a ciągłe niepowodzenia ze strony zespołu deweloperów odbijają się na odbiorcach gry. Teraz fani serii są nie tylko zaniepokojeni przyszłością Diablo 4, ale również uważają, że Sezon 4 będzie początkiem czegoś nowego lub całkowitym końcem gry.

Czytaj też: Diablo 4 z mocnym rywalem w marcu 2024! Fani mogą sprawdzą „najlepszą” grę Hack and slash

Diablo 4 Sezon 4 ostatnią szansą dla Blizzarda

Użytkownik Reddita ujął to zwięźle w poście zatytułowanym „Sezon 4 musi zrobić to dobrze”, w którym gracze wyrazili obawy dotyczące potencjalnej „śmierci” gry. Wiele osób twierdzi, że jeśli w czwartym sezonie Diablo 4 nie nastąpi znacząca poprawa, będzie to wizerunkowy koniec dla Blizzarda.

Czytaj też: Diablo 4 i Last Epoch to tylko początek! Poznajcie 7 innych gier w 2024 roku. Mocni rywale

Twórcy Blizzarda wydają się rozumieć powagę sytuacji i niedawno ogłosili, że 4. sezon Diablo 4 będzie miał publiczny serwer testowy przed premierą. Deklarowanym celem jest umożliwienie graczom wyrażenia opinii na temat zaplanowanych przez nich większych zmian, aby mogli dostosować je pod oczekiwania fanów.

Czytaj też: Diablo 4 z kolejnym blamażem. Gracze ostro o trybie The Gauntlet! „Śmieciowy dodatek”

Jednak obecny brak serwera testowego na nieco ponad miesiąc przed prawdopodobną datą premiery sezonu 4 niepokoi niektórych graczy. „Fakt, że PST nie jest obecnie dostępny, sprawia, że sądzę, że nic, co tam wrzucą, nie będzie miało wystarczająco dużo czasu, aby w rozsądny sposób wpłynąć na opinie poza kilkoma poprawkami błędów” – powiedział jeden z komentujących wątek.

Główną atrakcją Sezonu 4 są długo zapowiadane zmiany w przedmiotach Diablo 4, które nie dawały spokoju graczom od premiery gry. „Przeróbka przedmiotów zadecyduje o sezonie 4 lub go zakończy już na samym starcie. Prawdopodobnie jest to ich jedyna szansa przed rozszerzeniem, aby odzyskać zainteresowanie graczy po rozczarowującej premierze” – stwierdził jeden z użytkowników.

Czytaj też: Diablo 4 rzuca rękawice Last Epoch! Blizzard ze sporą aktualizacją w marcu. Już dostępna

Diablo 4 Sezon 4 prawdopodobnie ukaże się w kwietniu, jeśli Blizzard podtrzyma poprzednie trendy. Premiera serwerów testowych nadal nie została zapowiedziana, ale będziemy was o niej na bieżąco informować.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?