diablo 4

i

Autor: Blizzard https://eu.shop.battle.net/pl-pl/product/diablo-iv

Diablo 4

Diablo 4. Sezon 5 z kontrowersyjnymi zmianami! Lepiej sprawdź je przed premierą

2024-07-18 7:27

Menedżer gry Diablo 4, Rod Fergusson, potwierdził, że ​​sezon 5 nie będzie przebiegał w tym samym 12-tygodniowym rytmie co poprzednie. W efekcie będzie on krótszy, tak aby sezon 6 mógł rozpocząć się wraz z rozszerzeniem Vessel of Hatred.

Sezon 4, znany również jako Loot Reborn, zapewnił Diablo 4 bardzo potrzebną iskrę za sprawą kilku bardzo pozytywnym zmianą. Efektem tego było osiągnięcie przez Diablo 4 kamienia milowego w postaci rekordowej liczby graczy na platformie Steam, co robi wrażenie, biorąc pod uwagę fakt, że usługa Battle.net firmy Blizzard jest zazwyczaj miejscem, z którego korzystają fani serii. Sezon 4 według Blizzard to dopiero początek ulepszeń, a te wzbudzają ciekawość fanów przed kolejnymi aktualizacjami.

Czytaj też: Diablo 4: Vessel of Hatred. Nowa klasa postaci Spiritborn! Wszystko, co wiemy

Diablo 4 Sezon 5 będzie krótszy niż zwykle?

Podczas niedawnego wywiadu z Windows Central menedżer gry Rod Fergusson omówił nadchodzącą przyszłość Diablo 4 z dodatkiem Vessel of Hatred, które pojawi się za kilka miesięcy, oraz plan, w jaki studio planuje utrzymać pozytywną dynamikę. Fergusson przyznał, że jest podekscytowany tym, co nadejdzie w sezonie 5, a sezon 6 będzie „odbywał się w tym samym czasie, co dodatek”.

Chociaż Fergusson nie potwierdził wprost krótszego sezonu 5, jeśli to, co powiedział, jest prawdą, Blizzard wydaje się łączyć premierę Diablo 4: Vessel of Hatred z sezonem 6. Patrząc na obecną oś czasu, Loot Reborn zakończy się 6 sierpnia, a Vessel of Hatred pojawi się 8 października. Biorąc to wszystko pod uwagę, sezon 5 będzie trwał maksymalnie 9 tygodni, czyli o 3 krócej niż typowy sezon Diablo 4. Efektem tego będzie mniej czasu na zapoznanie się z fabułą, nową zawartością i pracą nad przepustką sezonową.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Diablo 4 QUIZ. Jak dobrze znasz wszystkie części z serii?

Pytanie 1 z 16
Diablo pierwotnie miały być turową grą RPG.