Diablo 4 Vessel of Hatred

i

Autor: Blizzard

Diablo 4

Diablo 4: Vessel of Hatred. DATA PREMIERY, NOWA KLASA POSTACI i GAMEPLAY. Wszystko, co wiemy

2024-07-12 7:27

Szósta klasa, która włączy się do walki w Diablo 4, zostanie udostępniona w ramach pierwszego płatnego rozszerzenia, Vessel of Hatred. Pomiędzy wywiadami z twórcami, zwiastunami i kilkoma przeciekami, nadchodzący dodatek do Diablo 4 wciąż pozostaje zagadką oraz nie zwiastuje odpowiedzi, czy będzie to przebudzenie Blizzarda.

Płatne DLC do Diablo 4 ostatnią deską ratunku

Diablo 4 znajduje się w dość niepewnej sytuacji, chociaż Blizzard wydaje się pewny, że podołał zadaniu. Po początkowo pozytywnym przyjęciu gry w chwili premiery, baza graczy masowo spadła, a model sezonowy nie spełnił swojego zadania polegającego na utrzymaniu zaangażowania graczy w dłuższej perspektywie. Jak dotąd przez trzy sezony gry zdarzały się wzloty i upadki, a wszystko wskazuje na to, że Vessel of Hatred będzie kluczowym punktem dla Diablo 4, które jak wielu ma nadzieję, będzie tym samym, czym dla Diablo 3 był Reaper of Souls. Pierwszy płatny dodatek do Diablo 4, który ukaże się pod koniec 2024 roku i może być decydującym aspektem, który przesądzi o dalszych losach gry.

Czytaj też: Diablo 4 — 26 marca ważnym dniem dla fanów serii! Blizzard dodaje bardzo ważną funkcję

Najnowszy wywiad z zastępcą dyrektora gry, Brentem Gibsonem, potwierdził, że nowa klasa postaci będzie taką, jakiej nigdy wcześniej nie widziano w żadnej z gier Diablo. Fani jednak już zabrali głos, kogo chcieliby zobaczyć w najnowszym dodatku: Zdolna do rzucania zaklęć i walcząca w zwarciu hybrydowa klasa, dzierżąca parę glewii, szczycąca się zamiłowaniem do natury i magii duchowej, Spiritborn świetnie wpisałaby się w listę Diablo 4. Magiczny wojownik walczący w zwarciu to rola, na którą w Diablo 4 z pewnością jest miejsce, a przecież fani wciąż domagają się klasy typu Krzyżowiec lub Paladyn.

Czytaj też: Diablo 4 Sezon 4 zadecyduje o dalszych losach gry. Blizzard rzuci wszystko na jedną kartę?

Najprawdopodobniej Blizzard ujawni więcej na temat Vessel of Hatred w nadchodzących miesiącach, być może przed premierą czwartego sezonu 16 kwietnia. Gatunek ARPG stoi w obliczu zalewu wraz z premierą Last Epoch, czy nadchodzącej premiery Path of Exile 2. Będąc pionierem tego gatunku, Blizzard bez wątpienia będzie liczył na Vessel of Hatred, aby przywrócić franczyzę Diablo na sam szczyt.

Diablo 4 i Far Cry 6 [Najbardziej wyczekiwane gry 2021] | ESKA XD - Blogier #12

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?
Listen on Spreaker.