Diablo 4 Vessel of Hatred

i

Autor: Blizzard

Diablo 4

Diablo 4: Vessel of Hatred — Spiritborn! Wszystko, co musisz o nowej klasie postaci i DLC

2024-07-12 7:25

Podczas wydarzenia Xbox-a Blizzard ujawnił nowe szczegóły na temat nadchodzącego dodatku do Diablo 4, Vessel of Hatred. Premiera DLC odbędzie się 8 października 2024 roku, a przygoda zabierze graczy do dżungli Nahantu, gdzie wojownicy znani jako Spiritborn walczą z demonicznymi zagrożeniami.

Vessel of Hatred odkupieniem Blizzarda?

Vessel of Hatred, czyli pierwsze płatne rozszerzenie do Diablo 4 zadebiutuje już 8 października 2024 roku. Fabuła skupi się na lokalizacji umieszczonej w dżungli Nahantu, gdzie wojownicy znani jako Spiritborn walczą z demonicznymi zagrożeniami, a uczony Neyrelle będzie musiał zawalczyć z głosami Mefisto, Pana Nienawiści.

Czytaj też: Diablo 4: Vessel of Hatred powtórzy sukces Reaper of Souls? Wszystko, co wiemy o DLC

Nową klasą postaci w Vessel of Hatred będzie Spiritborn, co jest całkowicie nową koncepcją, „zaliczaną do czołowych drapieżników dżungli”. Aktualnie niewiele o nim wiadomo, ale transmisja zaplanowana na 18 lipca ujawni więcej szczegółów. Według twórców rasa Spiritborn jest „zaprawiona w boju dzięki mistycznym synergiom” i „obejmuje eteryczne Duchy splecione z ich domem w dżungli, Nahantu”.

Wśród innych nowości, do Diablo 4 powracają Najemnicy, dzięki któremym otrzymasz towarzysza NPC, u którego boku możesz walczyć podczas podróży po świecie. Twój najemnik będzie rósł w siłę wraz z tobą, zyskując unikalne umiejętności.

Vessel of Hatred będzie także zawierać „nową aktywność kooperacyjną PvE w ramach endgame'u”. Będzie polegać ona na zebraniu drużyny w celu wspólnym wejściu do lochu, aby „stawić czoła różnym niebezpieczeństwom”. Przypomina to instancje rajdowe, które można zobaczyć w grach MMO.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?