GRY

Diablo IV obchodzi pierwszą rocznicę. Z tej okazji przygotowano wiele niespodzianek dla fanów!

2024-06-07 14:55

Nadszedł czas wspólnego świętowania pierwszej rocznicy Diablo IV i drugich urodzin Diablo Immortal! Tyle teraz możecie zgarnąć nagrody przygotowane przez goblina, by uczcić kolejny rok rządów zła w Sanktuarium. Czekają na Ciebie: Marsz Goblinów, darmowe prezenty i mnóstwo skarbów do złupienia!

W Diablo IV w Sanktuarium pojawi się więcej Goblinów Skarbników i Kapliczek Chciwości, a dzięki Błogosławieństwu Matki znów szybciej zdobędziesz doświadczenie i złoto. I nie zapomnij odebrać darmowego elementu ozdobnego ze sklepu przed 20 czerwca!Do Diablo Immortal trafią niespotykane bogactwa. Pojawi się więcej Goblinów Skarbników, a do tego Skąpstwo Złotem Przeklęte – czyli przerażający nowy przeciwnik z Diablo IV. Podczas obchodów będzie można też zdobyć skarby w Próbie Grabieżcy, odebrać wspaniałą ramkę portretu Przemijającego Cyklu, zgarnąć nagrody Grabieżcy Goblinów i nie tylko! - czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Poniżej znajdziecie praktyczne zestawienie wszystkich wydarzeń rocznicowych w ramach Marszu Goblinów:

Diablo IV: Marsz Goblinów:

  • Część 1 - 6–12 czerwca, do odebrania do 20 czerwca. Darmowe prezenty w sklepie
  • Część 2 - 13 czerwca, do odebrania do 20 czerwca Błogosławieństwo Matki, Darmowy legendarny klejnot pięciogwiazdkowy
  • Grabieżca Goblinów, 6–20 czerwca

Diablo Immortal: Marsz Goblinów:

  • Goliat Złotem Przeklęty - 6–18 czerwca
  • Marsz Goblinów - 6–13 czerwca
  • Próba Grabieżcy - 6–13 czerwca
  • Rocznicowy Bard - 6–13 czerwca

Część 1 – Marsz Goblinów

Docierają do nas pogłoski o zwiększonej częstości występowania Goblinów Skarbników w Sanktuarium. Opanowała je dziwna gorączka i najwyraźniej gromadzą i upuszczają więcej skarbów niż zazwyczaj!

Od 6 do 13 czerwca w całym Sanktuarium będzie można zaobserwować zwiększoną aktywność Goblinów Skarbników, a horadryjscy uczeni przewidują, że zawartość sakw tych chciwych stworzeń będzie obfitsza niż kiedykolwiek wcześniej. Zgodnie z ludowymi podaniami Kapliczki Chciwości również będą pojawiać się częściej, co będzie sprzyjać bogaceniu się tych przebiegłych goblinów. Co jeszcze dziwniejsze, w podziemiach gobliny mają pojawiać się parami… Krążą pogłoski o jeszcze większych grupach, ale naprawdę trudno w nie uwierzyć.

Część 2— Błogosławieństwo Matki: wydanie rocznicowe

W drugiej części obchodów z okazji rocznicy Diablo nasza błogosławiona Matka będzie świętować rok od jej zgubnego w skutkach powrotu do Sanktuarium! Podczas rocznicowego wydania Błogosławieństwa Matki wszyscy gracze będą zyskiwać doświadczenie 25% szybciej, a złoto 50% szybciej (jest to premia mnożnikowa). Rocznicowe obchody Błogosławieństwa Matki potrwają łącznie 10 dni!

Lilit błogosławi wszystkim swoim dzieciom – premia ma zastosowanie zarówno do Sfery Sezonowej, jak i Sfery Wieczności, a także wszystkich rang świata. Ponadto premia się kumuluje, więc połączcie ją z eliksirami i Urną Agresji, dzięki czemu zmaksymalizujecie przyrost doświadczenia za zabijanie potworów. Skorzystajcie z tego tymczasowego wzmocnienia, aby zaliczać kolejne rangi karnetu bojowego, błyskawicznie awansować na wyższe poziomy i rangi świata, ukończyć postępy sezonowe i maksymalnie wykorzystać potencjał wielu postaci.

GTA IV. QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się zabawny kulturysta z GTA IV?