Digital Dragons

i

Autor: Digital Dragons

Digital Dragons 2024

Digital Dragons 2024: Polacy wybrali najlepszą grę 2023 r. Pokonała Hogwarts Legacy i Alan Wake 2

2024-05-21 8:56

Digital Dragons Awards ponownie postanowiło wręczyć statuetki dla najlepszych gier ubiegłego roku głosami Polaków. Na liście znalazł się m.in. wszystkim dobrze znany Cyberpunk 2077, ale co ciekawe, to nie on zwyciężył w kategorii najlepszej gry 2023 r.

Digital Dragons Awards to najstarsze i najbardziej prestiżowe nagrody w polskiej branży gier. Ich laureaci zostają wskazani głosami powołanych do jury ekspertów i całej społeczności gamedevu, która za sprawą otwartej ankiety tworzy listę nominowanych produkcji. Jeśli jesteście ciekawi, kto zgarnął nagrodę główną, czytajcie dalej.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris i Cyberpunk Orion: Data premiery, postacie, fabuła i wiele więcej

Baldur's Gate III najlepszą grą według Polaków!

Ciężko doszukiwać się tutaj niespodzianki i można powiedzieć, że jednogłośnie Baldur's Gate III, na którego fani serii czekali całe 13 lat, zdominował 2023 rok. Tytuł nie tylko na nowo otworzył przed nami swoje magiczne wrota fantasy, ale także przypomniał, że gatunek turowych, przygodowych gier strategicznych nadal ma się dobrze, o ile wezmą się za niego odpowiedni ludzie.

Jeśli jesteście zainteresowani innymi zwycięzcami tegorocznej gali Digital Dragons, odsyłamy was do naszej osobnej galerii, w której pochyliliśmy się nad wszystkimi zwycięzcami.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?