Disney QUIZ. Czyj to tata?

i

Autor: i.ytimg.com Zdjęcie poglądowe

Ciekawostki

Disney QUIZ. Czyj to tata? Idealny test na Dzień Ojca 2024!

2024-06-23 10:32

Każdy tata jest wyjątkowy, chociaż w niektórych bajkach gra on raczej postać drugoplanową. Bohaterowie zawsze jednak pragną lepiej go poznać, zrozumieć, lub po prostu pokazać mu, jak wyjątkowymi ludźmi się stają. Z okazji Dnia Ojca 2024 przygotowaliśmy specjalny quiz o najfajniejszych ojcach z bajek!

Czy pamiętasz rodziców ulubionych postaci z bajek? Ich imiona często wypadają nam z pamięci, nawet jeśli były to niezwykle ważni bohaterowie w historii, jak przykładowo ojciec Belli z bajki Piękna i Bestia! Ten quiz pozwoli wam nieco odświeżyć swoją pamięć i przy okazji świetnie się bawić!

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Disney QUIZ. Czyj to tata?

Czy umiesz dopasować postać taty do jego dziecka lub dzieci? Ten test ma za zadanie to sprawdzić! Przygotowaliśmy 10 trudnych pytań, z którymi poradzą sobie tylko prawdziwi znawcy bajek. Niektóre odpowiedzi mogą wydawać się oczywiste, nad innymi przyjdzie wam się z pewnością chwilę pozastanawiać! Życzymy powodzenia i udanej zabawy! Jeśli nie pójdzie wam najlepiej - nie przejmujcie się! Po prostu zaproponujcie tacie wspólny maraton filmowy i przypomnijcie sobie ulubione produkcje Disneya! 

Disney QUIZ na Dzień Ojca 2024. Czyj to tata?

Pytanie 1 z 10
Mufasa jest ojcem...