Dragon Ball

i

Autor: Falcon's Creative Group

Dragon Ball

Dragon Ball niczym Disneyland! Powstaje pierwszy na świecie park rozrywki poświęcony anime

2024-05-27 10:58

Każdy fan, który był kiedykolwiek w Disneylandzie wie, że tego typu przeżycia są nie do zastąpienia. Chociaż bajki są jednym z najpopularniejszym medium na świecie, nie wolno zapominać o ciągle rosnącym zainteresowaniu anime. Teraz seria Dragon Ball uda się do Arabii Saudyjskiej, aby stworzyć tematyczny park dla sympatyków serii.

Niezwykle popularna seria Dragon Ball doczekała się zupełnie nowego spojrzenia w filmie zza kulis, który przedstawia nadchodzący oficjalny park tematyczny w Arabii Saudyjskiej – pierwszy tego typu na świecie. W zwiastunie udostępnionym przez Falcon's Creative Group możemy obejrzeć, jakie atrakcje będą czekać dla fanów anime w mieście Qiddiya.

Czytaj też: Dragon Ball odkrywa pierwszy wygląd Vegety po 35-latach! Zapomnijcie o księciu Saiyan, którego znacie

Dragon Ball z pierwszym na świecie parkiem tematycznym

Film prezentujący park Dragon Ball zawiera komentarze wiceprezesa i dyrektora projektu Robba Wilsona, dyrektora generalnego i założyciela Cecila D. Magpuri oraz CDO Davida Schaefera. Prócz tego możemy zaobserwować aż siedem różnych krain tematycznych, w tym Kame House, Capsule Corporation i Beerus's Planet.

Czytaj też: Dragon Ball Daima ujawnia ostatnią grafikę Akiry Toriyamy. Rozwścieczyła fanów!

Fani Dragon Ball od dawna krytykują posiadaczy praw za słabą promocję serii, krytykując m.in. Toei Animation za nową grafikę do nowej serii Daima. Niemniej jednak wkrótce może nastąpić ogromna poprawa. Prócz nowej restauracji Dragon Ball oraz wielu innym, nadchodzącym kolaboracjom, seria anime doczeka się także tematycznego parku, która jeszcze bardziej pozwoli zjednoczyć się fanom po śmierci Akiry Toriyamy.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze pamiętasz Piccolo Saga?

Pytanie 1 z 14
Saga Piccolo rozpoczyna się od kolejnego wielkiego turnieju. Zawodnicy walczą o tytuł: