Dragon Ball

i

Autor: Wallpaper Abyss

Anime

Dragon Ball nie jest najpopularniejszy anime ostatnich 25-lat! Fani są zaskoczeni

2024-03-15 7:31

Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek jakie jest najczęściej wyszukiwane anime, to właśnie dostaliśmy odpowiedź. Według statystyk podanych przez Google najpopularniejszą serią w historii japońskich filmów animowanych jest jedna z produkcji Wielkiej Trójki Shonen.

Jako jeden z Wielkiej Trójki Shonen, Naruto ma na swoim koncie kilka sezonów, filmów, gier, a nawet spin-off. Tej serii nie trzeba przedstawiać, bo nawet ci, którzy nie oglądają anime, przynajmniej słyszeli nazwisko Uzumaki. Manga zadebiutowała w 1999 roku i od tego czasu Naruto ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Urok Naruto tkwi w długiej fabule i różnorodności postaci, jakie przedstawia widzom. Ekspansywne budowanie świata, unikalne moce i motywy wojenne tworzą historię jako całość. Seria, w której występuje jeden z najpopularniejszych bohaterów anime i najbardziej kultowi złoczyńcy, dostarcza niezliczonych ekscytujących sekwencji walki, o których fani wciąż uwielbiają rozmawiać.

Czytaj też: One Piece anime otrzyma remake. Netflix i WIT Studio odpowiedzialni za projekt! Kiedy premiera?

Naruto najczęściej wyszukiwanym anime ostatnich 25 lat

Z okazji końca 2023 roku Google wypuściło grę internetową o nazwie Most Searched Playground, która ujawnia najczęściej wyszukiwane osoby, miejsca, momenty itp. z ostatnich 25 lat. Kiedy klikniesz na Naruto i Sasuke walczących ze sobą, ekran pokaże, że Naruto jest najczęściej wyszukiwanym anime.

Czytaj też: Anime Netflix w 2024 roku. Co i kiedy warto oglądać? Obowiązkowe pozycje

Google 12 grudnia opisało grę słowami: „Dzisiaj uruchomiliśmy Most Searched Playground, eksploracyjny świat, w którym możesz odkryć 25 najczęściej wyszukiwanych osób, miejsc i momentów z ostatnich 25 lat” – a także wiele ukrytych perełki z historii Google.

Czytaj też: Anime — 5 najlepszych świątecznych odcinków na święta 2023. Idealne epizody na zimowe wieczory

Miłośnicy anime, poligloci i gracze zjednoczyli się, aby ożywić grę i upewnić się, że każdy trend zostanie wykorzystany. Trendy były naszym kompasem. Zagłębiliśmy się w najczęściej wyszukiwane hasła na świecie i z tej skarbnicy wybraliśmy 25 trendów, które oddają ducha czasu, wzbudzają globalną ciekawość i obejmują każdy zakątek spektrum. Każdy znajdzie coś dla siebie.” – wyjaśnia Google.

Co zamiast ipada?

Naruto. QUIZ! Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody Nauruto i jego przyjaciół

Pytanie 1 z 16
kto był nauczycielem Naruto w szkole shinobi?
Listen on Spreaker.