Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

Dragon Ball — Son Goku zje z wami śniadanie! Zaskakująca współpraca

2024-05-28 7:51

Dragon Ball Z posiada jedną z najbardziej energicznych grup fanów na świecie. Teraz, w czasie corocznych obchodów „Dnia Goku” przypadającego na 9 maja, nowa współpraca sprawia, że legendarny Super Saiyan może zająć ważne miejsce w waszej domowej spiżarni.

9 maja został oficjalnie wyznaczony przez franczyzę Dragon Ball jako Dzień Goku, a sama data to gra słów w języku japońskim, przy czym cyfra oznaczająca 5/9 jest wymawiana jako „Go-Kyū”. Święto obchodzone jest przez całą rzeszę fanów, począwszy od wydarzeń w grze mobilnej Dragon Ball Z: Dokkan Battle, po inne atrakcje, jak na przykład wybór „Najlepszej walki” Goku. W tym roku obchodzone są także rocznice 40. rocznicy pierwszej publikacji oryginalnej mangi Dragon Ball, a także bardziej uroczyste upamiętnienie niespodziewanej śmierci twórcy Dragon Ball Akiry Toriyamy na początku marca. Jeśli jednak jesteście kolekcjonerami, to powinniście zostać z nami i przewinąć artykuł w dół!

Czytaj też: Dragon Ball: Nieopublikowana grafika odkryta! Goten i Trunks w Złotej Erze anime

Dragon Ball w płatkach śniadaniowych

W ramach nowej współpracy z Reese's Puffs specjalne pudełko płatków śniadaniowych na cześć ziemskiego Super Saiyanina będzie dostępne wyłącznie w sklepie online u właściciela Reese's Puffs, General Mills. Biorąc pod uwagę jego wyłączność online i limit jednego pudełka na klienta, można śmiało założyć, że jest to jedno z najbardziej wzbudzających zazdrość pudełek płatków śniadaniowych na rynku.

Płatki śniadaniowe kosztujące aż 40 dolarów i są traktowane jako przedmiot kolekcjonerski przeznaczony do długotrwałej ekspozycji, a nie tylko zjedzenia — chociaż to też brzmi dobrze!. Przód pudełka jest wydrukowany z prążkowanym obrazem przedstawiającym przemianę Goku w postać Super Saiyanina, a z tyłu pudełka znajduje się wytłoczony wizerunek smoka Shenrona.

Czytaj też: Dragon Ball QUIZ: Kto to zrobił? Goku, czy Gohan?

Płatki Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball
Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze pamiętasz Sagę o Armii Czerwonej Wstęgi?

Pytanie 1 z 17
Son Goku natrafia po raz pierwszy na Armię Czerwonej Wstęgi podczas podróży po: