Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

Dragon Ball: Twórcy anime oddają hołd Akirze Toriyamie! Fani nie mogą powstrzymać łez

2024-05-17 7:25

Hołdy dla Akiry Toriyamy, zmarłego mangaki, który stworzył m.in. serię Dragon Ball, wciąż napływają. Tym razem popularne anime My Hero Academia zaskoczyło fanów uroczym ukłonem w 40 tomie mangi. Fani zareagowali i nie potrafią powstrzymać swoich łez.

My Hero Academia z hołdem dla Akiry Toriyamy

My Hero Academia, podobnie jak wiele innych franczyz, ma ogromny dług wobec twórczości Toriyamy. Goku i inni Wojownicy Z nie tylko wywarli duży wpływ na anime Shonen, ale popularność Dragon Ball Z umożliwiła wielu innym osiągnięcie podobnego sukcesu. W związku z tym niedawno opublikowany 40 tom My Hero Academia zawiera kolejny podnoszący na duchu ukłon w stronę zmarłego twórcy.

Czytaj też: Dragon Ball: Zobaczcie ostatnią pracę Akiry Toriyama nad mangą! „Cudo”

W książce Prime All for One i All Might ścierają się ze sobą, patrząc w dół, z dodanymi słowami „Koniec ery”. Jest to bezpośrednie nawiązanie do podobnego obrazu stworzonego przez Toriyamę, przedstawiającego Goku i Friezę.

Jak twierdzą fani, jest to doskonały sposób na uczczenie pracy Toriyamy. Kōhei Horikoshi honoruje to czymś, co ma wywołać uśmiech na naszej twarzy i przypomnieć sobie radość, którą zainspirował Toriayama.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Sprawdź swoją transformację! Jesteś jak Super Sayian, a może Great Ape?

Pytanie 1 z 10
Z jakiej planety pochodzisz?