Son Gohan

i

Autor: wallpaperflare https://www.wallpaperflare.com/son-gohan-dragon-ball-z-wallpaper-uaarj/download/1920x1080

Dragon Ball

Dragon Ball: Ujawniono crossover Akiry Toriyamy! Takiego połączenia w świecie anime nie było

2024-05-21 7:39

Oficjalna strona Dragon Ball udostępnia kolejną rzadką i cenną ilustrację autorstwa zmarłego Akiry Toriyamy. W wydaniu Archiwum Toriyamy z 2 maja 2024 roku po raz pierwszy spotykają się dwie młode postacie z zupełnie różnych seriali.

Ujawniono crossover i grafikę Akiry Toriyamy

W wydaniu Akira Toriyama – THE WORLD Anime Special oryginalna ilustracja Gohana z młodości i Arale Norimaki z serii Dr. Slump zostały po raz pierwszy ukazane razem. Opisana na oficjalnej stronie przed usunięciem postu jako spotkanie „Dream Teamu”, obie postacie są ubrane w zwykłe ubrania, które pasują do ich osobowości. Ubrania Gohana przywołują na myśl grzecznego uczniaka, podczas gdy koszula i kombinezon Arale mają bardziej awanturniczy charakter.

Czytaj też: Dragon Ball: Czego uczy nas anime Akiry Toriyamy? "Nie zapobiegaj, lecz zmierz się z trudnościami"

Akira Toriyama - THE WORLD to seria pięciu książek opublikowanych w latach 1990-1995 w Japonii. Ta, w której Gohan i Arale występują razem, pochodzi z trzeciej książki z serii, która zawiera także informacje zza kulis filmu anime Dragon Ball Z: Drzewo Mocy. Książki o ilustracjach Toriyamy i inne klasyczne serie mangi, takie jak Dr. Slump, są wznawiane w Japonii w związku z dużym zainteresowaniem po śmierci kultowego autora mangi w marcu.

Chociaż Gohan nigdy nie zaprzyjaźnił się kanonicznie z Arale w serialu anime, jego ojciec Goku ma dwie różne fazy swojego życia. W młodości Goku po raz pierwszy zetknął się z Arale w oryginalnej serii anime Dragon Ball podczas „Sagi o Armia Czerwonej Wstęgi”. W anime Dragon Ball Super TV Goku ponownie spotyka się z Arale będąc już dorosły w odcinku 69.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jak zginęła ta postać? Tylko 30% fanów zdobędzie maksymalną ilość punktów

Pytanie 1 z 17
Jak Goku umiera podczas The Cell Games?
Son Goku