Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Anime

Dragon Ball z prawdziwymi aktorami to nie wszystko! To anime ma naprawić błędy poprzednika

2024-04-28 12:20

Dragon Ball z prawdziwymi aktorami okazało się ostateczną klęską dla adaptacji anime. Teraz rękawice podejmuje seria anime Naruto. Lionsgate odpowiedzialne za produkcję pochwaliło projekt w krótkiej i słodkiej zapowiedzi podczas CinemaCon.

Aktorska adaptacja Naruto z dobrymi informacjami

Naruto to jeden z wielu kultowych seriali anime, który zostanie zaadaptowany przez Hollywood. Były reżyser Marvela, Destin Daniel Cretton, jest związany z projektem od lutego 2024 r. i choć podczas CinemaCon nie uzyskaliśmy zbyt wielu informacji, tak Lionsgate krótko skomentowało nadchodzący film: „Naruto zapewnia nieograniczone możliwości w przyszłych rozdziałach” – oznajmiło studio podczas prezentacji.

Czytaj też: Naruto: TOP 8 anime dla fanów anime w 2024 r. Seriale, których z pewnością nie znacie

Wszystko wskazuje na to, że Lionsgate dokonuje znacznych inwestycji we franczyzę i nie planuje poprzestać na jednej odsłonie Naruto. Manga Masashiego Kishimoto liczy setki rozdziałów. Taka długość jest jednym z powodów, dla których seria o Uzumakim zyskała miano jednego z najlepszych anime.

Teraz należy poczekać i zobaczyć, którą drogą pójdzie Naruto Live-Action - Dragon Ball'a, Cowboy Bebop, czy Death Note, a może udanego One Piece'a od Netflixa.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Naruto QUIZ: Prawda czy fałsz? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem anime

Pytanie 1 z 17
Mizuki opowiedział Naruto o Dziewięcioogoniastym Lisie