The Making Of Original Dungeons & Dragons 1970-1977

i

Autor: D&D

D&D

Dungeons & Dragons świętuje 50-lecie! Poznaj historię serii od samego początku. Musisz to mieć

2024-05-31 10:33

Ze wszystkich wydanych książek D&D, The Making Of Original Dungeons & Dragons 1970-1977 może być najbardziej wyjątkową. W celu uczczenia 50. rocznicy serii, Wizards of the Coast publikuje kolekcję najwcześniejszych materiałów z początków ukochanej obecnie stołowej gry RPG.

D&D świętuje 50-lecie specjalną książką dla fanów

Książka The Making Of Original D&D ukaże się 18 czerwca 2024 r. W porównaniu z innymi, wcześniejszymi wydaniami, ta będzie z pewnością najgrubszą oraz najbardziej sentymentalną. Jest to wszechstronne i obszerne spojrzenie na przeszłość D&D, poruszające zarówno celebrowane, jak i kontrowersyjne aspekty początków. Zawiera także nigdy wcześniej nieopublikowane dokumenty i grafiki koncepcyjne, które z pewnością przypadną do gustu fanom.

Czytaj też: LEGO Ideas 2024 Dungeon & Dragons oficjalnie! Oglądamy zestaw Red Dragons Tale

Celem twórców jest przedstawienie prawdziwej historii materiału źródłowego, a nie osłodzonej lub rewizjonistycznej historii, która pomija złe strony. Od wczesnych kart postaci i zasad warsztatu po listy zaklęć i cech osobowości — dzięki tej książce ponownie przeżyjesz całą historię serii.

The Making Of Original Dungeons & Dragons 1970-1977 będzie szczegółowym przedstawieniem historii, pomimo tego, że książka koncentruje się głównie na bardzo konkretnym momencie DnD. Jest to z całą pewnością książka przeznaczona dla fanów, zarówno tych długoletnich, jak i nowych oraz co ważniejsze, wydaje się świetnym sposobem na poznanie historii Dungeons & Dragons z okazji 50. rocznicy jej powstania.

The Making Of Original D&D

i

Autor: D&D
5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Quiz: Znane i lubiane gry planszowe. Rozpoznasz po zdjęciu co to za gra?

Pytanie 1 z 9
Co to za gra?
Monopoly