Perrikaryal

i

Autor: From Softwater / Perrikaryal

Elden Ring

Elden Ring — Boss z Shadow of the Erdtrees pokonany za pomocą umysłu. Dosłownie

2024-06-24 12:03

Elden Ring, podobnie jak wszystkie Soulslike'i słynną z wysokiego poziomu trudności i największym naszym przeciwnikiem nie są zabójczy wrogowie, a nasza cierpliwość. Co ciekawe, pewna streamerka udała się do sedna problemu, czyli naszej głowy, aby za pomocą niej pokonać pierwszego głównego bossa w Elden Ring Shadow of the Erdtree.

Spis treści

  1. Kontrola umysłu w grach
  2. Boss z Elden Ring Shadow of the Erdtree pokonany kontrolą umysłu

Dodatek Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring szybko zyskał reputację szalenie trudnej gry, do tego stopnia, że ​​ocena dodatku na Steamie spadła do „mieszanej”. Oczywiście wysoki poziom trudności jest nieodłączną częścią gier FromSoftware i nawet podstawowa gra Elden Ring stanowi spore wyzwanie. Co ciekawe, streamerka, Perrikaryal, wykorzystałakontrolę umysłu”, aby pokonać jednego z trudniejszych bossów z DLC Elden Ring.

Czytaj też: Elden Ring? Zapomnij! Oto 5 najtrudniejszych gier wszechczasów

Kontrola umysłu w grach

Po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o sztuczkach Perrikaryal związanych z kontrolą umysłu, kiedy testowała je na Palworld. Streamerka używa urządzenia elektroencefalograficznego (EEG) do odczytywania aktywności jej mózgu za pomocą małych czujników, które odbierają sygnały elektryczne wytwarzane przez określone wzorce myślowe.

Zasadniczo Perrikaryal ma określone skróty klawiszowe umożliwiające wykonywanie czynności w grze, gdy EEG odczytuje określony sygnał. W osobnym klipie wyjaśniła, że ​​wykorzystuje myśli, takie jak wyobrażanie sobie świerszcza do skakania, pchanie pudełka do przodu w celu toczenia i napinanie się ze złości, aby się leczyć.

Boss z Elden Ring Shadow of the Erdtree pokonany kontrolą umysłu

Pokonanie pierwszego bossa Shadow of the Erdtree zostało dokonane za pomocą przywołania i użycia Krwawego Cięcia Popiołów Wojny w celu uzyskania stałych obrażeń. Od tego czasu Perrikaryal pokonała drugiego głównego bossa z DLC Shadow of the Erdtree Elden Ring, używając swojego urządzenia do kontroli umysłu.

Chociaż jej kontroler EEG nadal ma ograniczone możliwości wejściowe, streamerka wciąż udoskonala ten element w nadziei, że stworzy bardziej przystępne sposoby grania.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Elden Ring QUIZ. Ile wiesz o grze?

Pytanie 1 z 14
Ile klas początkowych jest w Elden Ring?