Diablo 4

i

Autor: X / Blizzard

Diablo 4

Elon Musk Diablo 4 się nie boi. Podjął najtrudniejsze wyzwanie w grze! „Kiedy on to robi?”

2024-03-06 7:33

Właściciel X, Elon Musk, podjął się przejścia samodzielnie jednego z najtrudniejszych lochów w Diablo 4, budząc przy tym podziw internautów oraz długoletnich fanów serii Blizzarda. Jakby tego było mało, wszystko udokumentował i podzielił się wrażeniami z graczami za pośrednictwem mediów społecznościowych! Jesteście ciekawi jak mu poszło?

Elon Musk wzbudza podziw. Przeszedł lochy w Diablo 4

Elon Musk to człowiek wielu talentów oraz pasji, a jedną z nich jest granie w gry wideo, co nie powinno być niespodzianką po tym, jak miliarder nie raz dzielił się swoimi przemyśleniami oraz osiągnięciami na temat danych gier za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zwyczajnie Musk uwielbia grać, szczególnie w Diablo 4. 11 stycznia 2024 r. ten zamieścił klip, na którym używa swojego Druida na 100. poziomie do samotnego pokonania lochu Abattoire of Zir 25. poziomu.

Czytaj też: Prezes Blizzarda zdradza, kiedy zagramy w Diablo 5? Słabe wyniki studia przyspieszą premierę gry

Dla niewtajemniczonych Abattoire of Zir są obecnie przedostatnim wyzwaniem w Diablo 4. Nawet niższe poziomy wymagają w pełni zoptymalizowanej wersji, aby mieć jakąkolwiek nadzieję na sukces, a poziom 25 (najwyższy możliwy poziom) był w pewnym momencie uważany przez graczy za niemożliwy do przejścia.

Czytaj też: Elon Musk ponownie wyzywa Zuckerberga na pojedynek i stawia na szali Twitter. „Tchórzy jak kurczak”

Na klipie Musk niszczy wrogów na wysokim poziomie, dysponując szalonymi zasobami zdrowia. Jego wersja trującego wilkołaka ma poważny damage, co udowodnił nagraniem. Oglądając je jednak, nie jesteśmy całkowicie przekonani, czy Musk nie ma dostępu do wehikułu czasu. Jak inaczej harować tak ciężko, robiąc jednocześnie codzienne rzeczy, które wiążą się z byciem technologicznym miliarderem?

Czytaj też: Elon Musk gra w Diablo 4! Nazwa postaci miliardera zastanawia nawet prezesa Blizzarda

Adam Małysz o turnieju w Polsce i formie polskich skoczków

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?