Erling / Clash of Clans

i

Autor: Clash of Clans / The Mirror

Gry

Erling Haaland postacią w szalenie popularnej grze e-sportowej! Gwiazdor Manchesteru City na zwiastunie

2024-04-30 11:36

Napastnik Manchesteru City, Erling Haaland, stał się pierwszym prawdziwym, grywalnym bohaterem w grze Clash of Clans. Haaland wcieli się w postać Króla Barbarzyńców podczas miesięcznego sezonowego wydarzenia o tematyce piłkarskiej.

Erling Haaland dołącza do Clash of Clans

Jak dowiadujemy się, Haaland gra w Clash of Clans od ponad 10 lat i skontaktował się z Supercell, fińskim twórcą gier stojących za popularną grą mobilną, aby nawiązać współpracę. Supercell oczywiście nie mógł pominąć tej okazji: „Kiedy usłyszeliśmy, że Erling Haaland jest fanem naszej gry i że chce z nami współpracować, był to naprawdę wymarzony scenariusz” – mówi Stuart McGaw, dyrektor generalny Clash of Clans.

Czytaj też: Manchester City wkracza w świat LoL'a. Wesprze on jedną z najlepszych azjatyckich drużyn

Haaland miał około 10 lat, kiedy po raz pierwszy odkrył Clash of Clans, budując w grze wioskę: „Od dawna jestem wielkim fanem tej gry i wiem o niej wszystko, więc pojawienie się jako postać w grze jest naprawdę fajne” – mówi Haaland.

Specjalny sezon Haaland rozpoczyna się od 01 maja i potrwa do 31 maja, a jeśli pokonasz Haalanda na polu bitwy, wygrasz dodatkowe nagrody i miejsce w rankingach.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?