Marvin

i

Autor: Zrzut ekranu za pośrednictwem Marvina na YouTube

Euro 2024

Euro 2024. YouTuber wkradł się na mecz! Pomogła maskotka

2024-06-19 11:28

Fani piłki nożnej świetnie bawią się podczas EURO 2024. Choć jest to jedno z największych wydarzeń sportowych w tym roku, bezpieczeństwo mogło być zdecydowanie lepsze, ponieważ jeden z YouTuberów znalazł sposób, aby wkraść się na mecz w przebraniu maskotki.

Wkradł się na mecz EURO 2024. Pomogła maskotka...

Niemiecki twórca, Marvin, postanowił przetestować bezpieczeństwo podczas meczu otwarcia EURO 2024. Żeby dostać się na widowisko, za darmo, zamówił replikę maskotki turnieju oraz fałszywe przepustki dla pracowników. Następnie 14 czerwca Marvin wjechał na Allianz Arena i znalazł się na boisku podczas meczu.

Czytaj też: EA FC 24 QUIZ: Ile pamiętasz z gier serii FIFA? Tylko 30% fanów zdobędzie maksymalną ilość punktów

Marvin

i

Autor: Zrzut ekranu za pośrednictwem Marvina na YouTube

Marvin wykorzystał do tego także volkswagena, którego używają urzędnicy podczas EURO 2024. Po udekorowaniu go logami niemieckiej piłki nożnej, przebrał się za maskotkę i udał się na stadion. Po kontroli wejścia ochrona wpuściła Marvina i jego przyjaciela do środka.

Po ukończeniu najtrudniejszej części misji Marvin założył głowę maskotki i wszedł na boisko. Stał w jednej ze stref kibica z boku boiska, robiąc nawet zdjęcie z legendarną niemiecką gwiazdą Mario Götze, zwycięzcą Mistrzostw Świata FIFA 2014... Ale wkrótce ktoś się zorientował.

Był nim jeden z urzędników UEFA. Przedstawiciele UEFA zainteresowali się nim i zdali sobie sprawę, że jest oszustem, a nie prawdziwą maskotką EURO 2024. Mając to na uwadze, Marvin został przekazany stewardom, którzy zaprowadzili go na policję.

EURO 2024: Ceny na stadionie

QUIZ. Reprezentacja Niemiec - Co wiecie o najsilniejszej drużynie w Europie?

Pytanie 1 z 10
Która reprezentacja na świecie może ewentualnie równać się z poziomem Niemców?
Listen on Spreaker.