Fame MMA / Pasha

i

Autor: FAME MMA / ESL

Fame MMA

Fame MMA 22 z ikoną polskiego e-sportu! Z kim zawalczy? Fani snują pierwsze teorie

2024-06-10 15:30

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski już nie raz udowadniał, że e-sport jak najbardziej można, a nawet powinno łączyć się ze sportem. Kolejnym tego dowodem będzie występ gwiazdy Counter Strike’a na Fame MMA 22!

Fame MMA 22 odbędzie się 31 sierpnia 2024 roku, ale prawdziwym hitem okazała się informacja, że po raz pierwszy gala zawita na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sama organizacja nie przestaje jednak zaskakiwać. Kolejną gorącą wiadomością jest angaż byłego zawodnika Counter Strike i prawdziwej ikony polskiego e-sportu.

Czytaj też: Misja rowerem do Paryża ukończona! pashaBiceps po 7-dniach i 1800 km dojechał do celu

pashaBiceps na FAME MMA 22!

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski to utytułowany, były już zawodnik Counter Strike'a. Na swoim koncie posiada on wiele tytułów, w tym Intel Extreme Masters, Major, czy indywidualne nagrody MVP. Co ciekawe, Pasha został nawet wybrany TOP 3 zawodników na całym świecie w 2014 roku.

W swoim CV ma on jednak nie tylko osiągnięcia e-sportowe. Były gracz Virtus Pro przejechał na rowerze dystans 1800 km w 7-dni, aby móc dopingować swoich rodaków na Mistrzostwach Świata CS2 w Paryżu.

PashaBiceps uznał najwyraźniej, że czas odłożyć na jakiś czas rower i znów powrócić do klatki. Już 31 sierpnia ponownie zobaczymy byłego e-sportowca w rywalizacji, ale tym razem pod szyldem innej organizacji. Mowa tutaj o FAME MMA.

Gala z numerem 22 odbędzie się na Stadionie Narodowym, jednak aktualnie nie wiadomo, kto będzie przeciwnikiem Pashy. Informacja ta ma pojawić się 10 czerwca 2024 r. o godzinie 18:00. Fani jednak mają już swoje teorie...

Mianowicie typują, że PashaBiceps może ponownie zmierzyć się z Marcinem Dubielem, jednak jak zaznaczają, jest to dla nich czarny scenariusz. W każdym bądź razie Pasha debiutował w oktagonie właśnie z Dubielem, kiedy to na kilka sekund przed końcem pierwszej rundy został poddany przez duszenie gilotyną. Kogo widzielibyście jako rywala Pashy?

Krzysztof Rozpara o FAME MMA na PGE Narodowym

Wiesz wszystko o e-sportowej scenie CS:GO? Nasz QUIZ sprawdzi twoją wiedzę!

Pytanie 1 z 14
Który zespół podpisał kontrakt z s1mple'm w styczniu 2016 r.?