Jujutsu Kaisen FC Barcelona

i

Autor: FC Barcelona / Jujutsu Kaisen

Anime

FC Barcelona. Napastnik dumy Katalonii wykonał słynny gest z anime! Fani go pokochali

2024-06-17 13:37

Jujutsu Kaisen po raz kolejny udowadnia swoją światową popularność. Napastnik Barcelony uczcił swoją najnowszą bramkę, składając hołd ukochanej postaci z serialu. Fani pokochali młodego zawodnika!

Jujutsu Kaisen szturmem podbija świat. Po ustanowieniu rekordu świata w kategorii najbardziej wyszukiwanego serialu animowanego na świecie, te przedostało się do popkultury. W ciągu ostatniego roku do serialu nawiązało wiele gwiazd, w tym Megan thee Stallion, Bruno Mars, czy Usher. Teraz do grupy dołączył napastnik Barcelony, Marc Guiu.

Czytaj też: Jujutsu Kaisen: TOP 5 seriali dla fanów w 2024 r. Te produkcje wgniatają w fotel!

Napastnik Barcelony z hołdem dla Jujutsu Kaisen

FC Barcelona rozegrała mecz z ID Ibiza 8 czerwca. Choć był to zacięty mecz, drużyna ostatecznie wygrała mecz po bramkach Marca Guiu, Pau Víctora i Unai Hernándeza. Jednak tym, który przykuł uwagę miłośników anime, był Marc Guiu. Po strzeleniu gola przeciwko Ibizie 18-letni piłkarz wykonał gest dłoni, który wyglądał dokładnie tak, jak znak Satoru Gojo.

Biorąc pod uwagę moment i bezczelny uśmiech sportowca, oczywiste jest, że to nawiązanie było zamierzone. Tym gestem Guiu dał jasno do zrozumienia, że ​​jest fanem Jujutsu Kaisen lub przynajmniej je zna i jak wszyscy, również uwielbia Gojo.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Jujutsu Kaisen. QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z anime

Pytanie 1 z 12
Jakie studio stworzyło Jujutsu Kaisen?