Finałowy sezon „The Umbrella Academy już w sierpniu! Netflix pokazał zwiastun! [WIDEO]

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

The Umbrella Academy

Finałowy sezon „The Umbrella Academy" już w sierpniu! Netflix pokazał zwiastun! [WIDEO]

2024-07-09 16:16

Świat skończy się już 8 sierpnia w Netflixie… A może się nie skończy? The Umbrella Academy to serial oparty na serii komiksów stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya oraz zilustrowanych przez Gabriela Bá, których wydawcą jest Dark Horse Comics. Serial jest produkowany przez studio UCP, dział Universal Studio Group, na zlecenie Netflix. Finałowy sezon już w sierpniu! Znamy datę premiery!

Spis treści

  1. The Umbrella Academy - ostatni sezon. Znamy datę premiery!
  2. The Umbrella Academy - o czym będzie nowy sezon?

Nawet całkowite zrestartowanie osi czasu nie zapewniło rodzeństwu Hargreevesów poszukiwanego od dawna spokoju. Kim właściwie jest Ben, jaki spisek knuje Sir Reginald i czy członkowie Akademii Umbrella będą w stanie połączyć siły, aby ostatecznie pokonać przeciwności losu? Netflix uchyla rąbka tajemnicy i prezentuje zwiastun oraz plakat czwartego sezonu The Umbrella Academy.

Finałowy sezon „The Umbrella Academy już w sierpniu! Netflix pokazał zwiastun! [WIDEO]

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

The Umbrella Academy - ostatni sezon. Znamy datę premiery!

Ostatni sezon The Umbrella Academy zadebiutuje na Netflix już 8 sierpnia. W obsadzie zobaczymy: Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min,Ritu Arya, Colm Feore, Nick Offerman, Megan Mullally, David Cross

The Umbrella Academy - o czym będzie nowy sezon?

Po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy wszyscy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić — co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować. Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako „Strażnicy” organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni — i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili — aby w końcu wszystko naprawić.

Źródło: materiały prasowe

Quiz. Zagraniczne seriale z lat 90. To były prawdziwe hity. Jak dobrze je pamiętasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki jest tytuł serialu, w którym występuje postać Fry'a, pracującego dla Planet Express?
Listen on Spreaker.