Fortnite

i

Autor: Epic Games

Fortnite

Fortnite rozdaje za darmo Skiny i V-Dolce. Fani są zdumieni! Jest jedno "ale"

2024-06-25 8:24

Fortnite to ogromna, darmowa gra, która zawiera w swoim systemie mnóstwo mikrotransakcji. Do odblokowania znajdziemy skórki, paralotnie, kilofy i wiele więcej, oczywiście za odpowiednią opłatą. Teraz fani gry są w szoku, kiedy okazuje się, że Epic Games rozdaje za darmo V-Dolce i skórki.

Epic Games rozdaje V-Dolce i Skiny. O co chodzi?

Ta sytuacja z rozdawnictwem miała już miejsce w przeszłości, kiedy to Epic Games losowo rozdało zapomniane skórki i inne przedmioty kosmetyczne z poprzednich sezonów. Jednak teraz, jeden z graczy zapytał w serwisie Reddit: „Czy ktoś jeszcze po prostu dostał tę skórkę bez powodu? Myślałam, że już dawno jej nie ma”. Na zrzucie ekranu pokazał, że otrzymał on skina Underworld Desdemona, który był nagrodą za wygasłe zadania Coldest Circles wprowadzone dawno temu w Rozdziale 4 Sezonu 2.

Czytaj też: Fortnite. V-Dolce ZA DARMO na CZERWIEC 2024 r. Jak odebrać darmową walutę w grze?

Tymczasem inny gracz poinformował, również w serwisie Reddit, że tego samego dnia otrzymał od Epic 200 V-dolców. "Gratulacje! Za swoją ciężką pracę zarobiłeś 200 V-dolców!”.

Kilku graczy Fortnite zasugerowało, dlaczego mogło się to wydarzyć: „Utwór w lobby mógł został przekształcony w darmowy lub kupiłeś coś, za co firma Epic obniżyła cenę, a oni zwrócili ci różnicę... A może faktycznie dostałeś to za darmo”.

Inni zwracali uwagę, że emblemat Srebrnej Tarczy powiązany jest ze starymi, nieodebranymi nagrodami za poziomy przepustki bojowej. ”Ten symbol po lewej stronie dotyczy darmowej przepustki bojowej”.

Pomimo spekulacji, w chwili pisania tego tekstu Epic nie potwierdził powodów, dla których obaj gracze otrzymali nagrody: „Byłoby wspaniale, gdyby Epic Games lepiej się z nami komunikowało” — spuentował gracz.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?