Fortnite

i

Autor: Epic Games

Fortnite

Fortnite server status. O której powrócą serwery Epic Games?

2024-06-23 9:08

Serwery Fortnite w ostatnim czasie nie należą do najstabilniejszych, a powodów tego jest wiele. W głównej mierze winowajcom tego jest najnowsza aktualizacja, w której to gracze cofnęli się do samego początku historii battle royal'a i rozpoczęli ponowne zmagania na pierwszej wyspie Fortnite. Jeśli jesteście ciekawi, gdzie sprawdzać aktualne przerwy w dostawie, problemy z serwerami Epic Games oraz aktualizacje, to w tym artykule znajdziecie odpowiedź.

Niezależnie od tego, czy nie możesz się połączyć z serwerami Fortnite, otrzymujesz określone kody błędów, a może wystąpiła zaplanowana przerwa w grze, mamy wszystkie szczegóły, które uspokoją twoją wewnętrzną dusze gracza. Ogólnie rzecz biorąc, magnum opus Epic jest dość stabilne, jeśli chodzi o serwery, ale problemy z połączeniem mogą nadal stanowić problem, jeśli chodzi o Fortnite. Dlatego poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie najnowsze informacje dotyczące serwerów Fortnite.

Czytaj też: Fortnite — darmowe V-Dolce! Jak zdobyć?

Czy Fortnite nie działa?

W przypadku problemów głównym miejscem, w którym można znaleźć informacje, jest kanał @FortniteStatus na Twitterze, w którym znajdują się szczegółowe informacje na temat wszelkich bieżących problemów z rozgrywką i łącznością. Potwierdza również z wyprzedzeniem, kiedy planowana przerwa w pracy związana z konserwacją ma nastąpić, a także, kiedy serwery Fortnite zostaną ponownie uruchomione.

Kolejnymi stronami z aktualizacjami informującymi graczy o problemach z serwerami Fortnite są:

Czytaj też: Fortnite — Jak zdobyć darmowe skiny? Wszystkie możliwości!

Oczywiście, jeśli próbujesz zagrać w Fortnite i nie możesz się połączyć, jest to znak, że serwery nie odpowiadają. Często na ekranie menu gry pojawi się komunikat potwierdzający, że występuje znany twórcom problem i trwają jego naprawy. W ekstremalnych przypadkach może to nawet skutkować restartem serwerów. Możesz także odwiedzić witrynę statusu publicznego Epic Games, aby sprawdzić, które usługi Fortnite są obecnie zgłaszane jako działające, a z którymi występują problemy.

Ta dziewczyna ma głos jak sanah!

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?