George R.R. Martin ogłosił oficjalnie nowe książki! Ale jeszcze się nie cieszcie

i

Autor: Rex Features/East News Zdjęcie poglądowe

Książki

George R.R. Martin ogłosił oficjalnie "nowe" książki! Ale jeszcze się nie cieszcie

2024-07-11 13:09

Czekacie na Wichry Zimy? To czekajcie dalej. Na ten moment George R.R. Martin ogłasza jednak powrót jego książek w zupełnie nowej odsłonie. Może nie jest to najbardziej oczekiwana wiadomość, jednak daje pewne nadzieje.

Na informacje o nowej książce George'a R.R. Martin czeka cały świat. W końcu doczekaliśmy się ogłoszenia, które rzeczywiście było powiązane z książkami, a nie kolejnym serialem w jego uniwersum. Jeśli jednak liczyliście na zapowiedź Wichrów Zimy, to musimy was mocno rozczarować. George R.R. Martin ogłosił nowe wydanie "Pieśni Lodu i Ognia". Może jednak oznacza to, że wkrótce pojawią się i upragnione Wichry Zimy?

"Nowy wygląd stara się uchwycić ogrom Westeros i niebezpieczną podróż, z jaką spotkają się czytelnicy." - czytamy w wypowiedzi autora. Nowe okładki możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

George R.R. Martin ogłosił oficjalnie nowe książki! Ale jeszcze się nie cieszcie

George R.R. Martin ogłosił nowe wydanie "Pieśni Lodu i Ognia". Na początku trafi do księgarni w USA, a będzie to miało miejsce już w październiku tego roku. Książek jest w sumie 5 i polscy fani już troszeczkę zazdroszczą zagranicznym kolegom. Przypomnijmy, że w Polsce ukazały się wszystkie dostępne tomy, ale niektóre podzielono na dwie części. Obecnie sięgniecie zatem po książki:

  • Gra o tron,
  • Starcie królów,
  • Nawałnica mieczy (część I i II)
  • Uczta dla wron (część I i II)
  • Taniec ze smokami (część I i II)

Ale nie zapominajmy, że Gra o tron. Pieśń Lodu i Ognia 23 kwietnia trafiła do księgarni w Polsce z zupełnie nową okładką, która prawdziwie oddaje duch tej historii.

“Ród smoka” czy “Gra o tron”? Rozpoznaj serial po cytacie

Pytanie 1 z 15
Any man who must say “I am the King” is no true king.
“Ród smoka” czy “Gra o tron”? Rozpoznaj serial po cytacie
Listen on Spreaker.