God of War

i

Autor: Sony

God of War

God of War Ragnarok otrzyma kolejny darmowy dodatek DLC? W roli głównej Atreus

2024-03-11 7:24

God of War Ragnarok był jednym z najważniejszych rozdziałów w historii serii, a wydarzenia z Ragnarok przeprowadziły każdą postać przez trudne próby. Gdy ostateczne starcie z Wszechojcem zostało zakończone, Kratos i jego syn Atreus rozstali się, gdy ten pierwszy postanowił zajrzeć w głąb siebie, a drugi zdecydował się wyruszyć w podróż w celu odnalezienia pozostałych Gigantów. Chociaż DLC Valhalla było wielką niespodzianką, wciąż krążą pogłoski o jeszcze jednym dodatku.

Według wielu niepotwierdzonych plotek mówi się, że ze względu na zakończenie God of War Ragnaroka w kolejnym DLC ma wystąpić syn Kratosa, Atreus. Jednak to nie on ma być gwiazdą opowieści, a antagonista, tragiczna postać, która drastycznie zmieniła się w wyniku wstrząsających wydarzeń podczas Ragnaroka.

Czytaj też: God of War Ragnarok — Kratos odwiedzi cywilizacji Majów w kolejnej części? Ważny szczegół

God of War Ragnarok z DLC opowiadającym o Atreusie i Sindrim

Po rozdzierającej serce śmierci Broka jego brata Sindriego ogarnął smutek i złość. Obwiniając za wszystko Atreusa, niegdyś bliskiego przyjaciela. Ze względu na jego wściekłość na Atreusa, istnieją teorie, że Sindri może być kolejnym antagonistą w kontynuacji Ragnaroka.

Czytaj też: God of War Ragnarok zapowiada romans Kratosa i Freyi. Znamy plan na kolejną część?

Aktualnie historia God of War pozostawiła Sindriego w mrocznym miejscu i jest to coś, co zasługuje na dalsze zbadanie. Oczywiście Sindri może wyrosnąć na jednego z głównych antagonistów kolejnego tytułu God of War, ale podążanie za nim w jego podróży i obserwowanie, jak wyrasta na złoczyńcę, oferuje wiele możliwości zbudowania fascynującej historii.

Czytaj też: God of War Ragnarok Valhalla tłumaczy przyszłość serii. Atreus przejmie rolę Kratosa

Co ciekawe, następne "coś" z serii God of War mogłoby opierać się na tej samej formule narracyjnej, którą wykorzystało Naughty Dog z The Last of Us Part 2, przełączając rozgrywkę między Atreusem i Sindrim. Przyszłość serii pozostaje tajemnicą po dodatku Valhalla, ale niewykluczone jest, że Santa Monica planuje dla nas coś jeszcze spektakularnego.

Jak wygląda depresja? Za uśmiechem może się chować wołanie o pomoc

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?