Gra o Tron. George  R.R. Martin zapowiedział nowy serial! Wiemy, kto nakręci tę wspaniałą historię!

i

Autor: Rex Features/East News Zdjęcie poglądowe

Gra o tron

Gra o Tron. George R.R. Martin zapowiedział nowy serial! Wiemy, kto nakręci tę wspaniałą historię!

2024-06-13 12:17

Nowy serial ze świata Gry o Tron? Okazuje się, że chociaż plotkowano o całkowitym skasowaniu spin-offu serii, to ten jednak powstaje! Serial "Ten Thousand Ships" zapowiedział oficjalnie George R.R. Martin!

Okazuje się, że skasowany spin-off Gry o tron jednak powstaje. Serial "Ten Thousand Ships", nad którym pracować miał Brian Helgeland w przyszłości może się jednak pojawić. Produkcję zapowiadano jeszcze w 2017 roku. Do przygotowania fabuły zatrudniono Eboni Booth. Będzie to opowieść o losach słynnej księżniczki Nymerii. To właśnie przywódczyni narodu Rhoynarów poślubiła księcia Morsa Martella z Słonecznej Włóczni, po tym jak poprowadziła swoich ludzi na emigrację z Essos do Westeros. Miłośnicy serialu i książek z pewnością pamiętają, że Arya Stark nazwała swojego wilkora właśnie na cześć księżniczki.

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Gra o Tron. George R.R. Martin zapowiedział nowy serial

- To niezwykle utalentowana młoda dramatopisarka, z którą praca to przyjemność. Kiedy nie pisała i nie produkowała swoich nagradzanych sztuk na Broadwayu i poza nim, była zajęta przeze mnie i HBO, pracując nad nowym pilotem DZIESIĘCIU TYSIĘCY STATKÓW, spin-offu Gry o Tron o Nymerii i Rhoynarze. Wszyscy jesteśmy tym bardzo podekscytowani… choć wciąż zastanawiamy się, jak zapłacimy za to 10 tysięcy statków, 300 smoków i te gigantyczne żółwie. - napisał George R.R. Martin.

Ród Smoka 2 - nowe odcinki

W czerwcu 2024 na ekranach naszych telewizorów zadebiutują nowe odcinki Rodu Smoka. Serial na podstawie historii opisanej w ,,Ogień i krew". Wszystko wskazuje na to, że czekają nas kolejne niezwykłe, porywające chwile.

“Ród smoka” czy “Gra o tron”? Rozpoznaj serial po cytacie

Pytanie 1 z 15
Any man who must say “I am the King” is no true king.
“Ród smoka” czy “Gra o tron”? Rozpoznaj serial po cytacie
Listen on Spreaker.