GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Drugi zwiastun „będzie całkowicie inny”. Znają szczegóły! Podzielili się z graczami

2024-06-13 7:41

Od pierwszego trailera Grand Theft Auto VI minęło już trochę czasu, a fani nie przestają dyskutować na temat tego, co zobaczymy w drugim zwiastunie promujący najnowszą grę Rockstar Games. Według nich, będzie to całkowicie inne doświadczenie od tego, z początku 2024 roku!

Data premiery Grand Theft Auto VI na 2025 rok zaczyna być niepokojąca, ponieważ mamy co najmniej rok czekania, zanim gra w ogóle trafi w nasze ręce, a nawet wtedy będzie to prawdopodobnie połowa lub koniec 2025 roku. Chociaż pierwszy zwiastun gry wprawił fanów w szał, gdy pokazał, jak ogromny będzie nowy otwarty świat, nie mówiąc już o tym, że wygląda absolutnie wspaniale i zapowiada więcej detali niż RDR2, to jednak nadal ciężko utrzymać graczy w cierpliwości. Teraz fani spekulują, co zobaczymy w drugim zwiastunie GTA VI, zbierając przy tym wiele informacji od insiderów i przecieków.

Czytaj też: Zwiastun GTA VI ujawnia mapę. Fani użyli satelity i Google Maps! „Wszystko się zgadza”

Drugi zwiastun GTA 6 ujawni przeszłość Jasona

Pierwszy zwiastun GTA VI pozwolił nam przyjrzeć się bliżej bohaterom gry, Lucii i Jasonowi. To wszystko sprawiło, że fani rozpoczęli dywagować, że drugi trailer skupi się wyłącznie na Jasonie.

Czytaj też: GTA 6 i Tommy Vercetti. Fani odnaleźli głównego bohatera Vice City w najnowszym zwiastunie

Jeden z użytkowników Reddita, MrGrubbycuddles, przewiduje, że będzie to całkowita zmiana tonu w stosunku do pierwszego zwiastuna i posunął się nawet do napisania całego scenariusza jako koncepcji. Film jest opisywany jako „dokładne przeciwieństwo” trailera Lucii i przedstawia życie Jasona, zanim para wyruszy razem do Leonidy.

Czytaj też: GTA VI wyłącznie w 30 FPS na premierę? PS5 i XBOX odczują skutki wydania gry na Series S

Fani mają także nadzieję zobaczyć rzeczywistą rozgrywkę, ponieważ materiał użyty w pierwszym zwiastunie, choć prawdopodobnie został uchwycony w grze, nie pokazał, jak może wyglądać rzeczywisty gameplay. Kilka pościgów samochodowych, trochę walk lub jakichkolwiek minigier z pewnością przyczyniłoby się do stworzenia dodatkowego szumu wokół gry.

Czytaj też: GTA VI — Preorder gry wzbudza ekscytacje wśród fanów. Take-Two zdradzi datę premiery 4 lutego?

Oczywiście najważniejszą rzeczą, którą wszyscy chcemy zobaczyć w następnym zwiastunie GTA VI, jest data premiery lub urywek gameplay'a. Miejmy nadzieje, że ostatnie przecieki twierdzące, że drugi zwiastun Grand Theft Auto VI ujawni się w kwietniu 2024 r. okażą się prawdziwe.

Czytaj też: GTA 6 — Drugi zwiastun już w kwietniu? Rockstar przyspieszy premierę? Znamy harmonogram

Krakowska grupa Golden Retriever opanowała Rynek Główny!

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?