GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6. Gameplay pokazuje możliwość dostosowywania postaci

2024-06-12 12:53

Do premiery Grand Theft Auto VI jeszcze daleka droga, jednak fani nieustannie wracają do rozmów na temat materiałów z rozgrywki, które wyciekły jakiś czas temu. Tym razem skupiono się na dostosowywaniu wyglądu postaci.

GTA VI zapewni nam dobrze znane mechaniki?

Jak zauważył fan na reddicie Grand Theft Auto VI, Rockstar Games może wykorzystać mechanikę porostu włosów i brody, którą wykorzystano ze świetnym skutkiem w Red Dead Redemption 2. „Na nagraniu przedstawiającym Jasona w żółto-czarnej koszuli z długim rękawem ma on gładkie włosy opadające na kark. Na innym materiale nie wydaje się mieć tylu włosów” – napisała użytkowniczka.

WAŻNE: GTA 6 to nie wszystko dla Take-Two. Wydawca przejął ogromne studio! Są też złe informacje

Po raz pierwszy wyciek GTA VI miał miejsce we wrześniu 2022 r., kiedy użytkownik zamieścił na forum 90 różnych filmów, na których pokazano około pięćdziesiąt minut materiału z prac rozwojowych. Przecieki te ukazały scenerię gry, kilka różnych animacji, a przede wszystkim grywalne postacie w grze, Lucię i Jasona.

Wracając, wspaniale byłoby ponownie zobaczyć powrót tej mechaniki i nie mamy wątpliwości, że programiści dodadzą kilka nowych funkcji, co doprowadzi do jeszcze większej personalizacji naszych protagonistów.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?
Listen on Spreaker.