Vigilancer 2099

i

Autor: Steam

Gry

GTA 6 i Cyberpunk 2077 połączone w jednej grze. Fani niecierpliwie oczekują premiery!

2024-06-18 7:29

Jasne neony, szum tętniącego życiem miasta i niebezpieczeństwo nieznanego – mógłbym opisać tymi słowami Cyberpunk 2077, albo GTA VI, jednak tym razem nie mam na myśli żadnego z nich. Tytuł, o którym właściwie mówię, to zderzenie dwóch różnych marek, w wyniku których powstała gra o dużym potencjale.

„Inspirowany Blade Runnerem” Vigilancer 2099 robi niesamowite wrażenie i już teraz porównywany jest do Cyberpunka 2077 oraz nadchodzącego Grand Theft Auto VI. Ze względu na swoje niezależne korzenie gra jest wciąż w powijakach, jeśli chodzi o rozwój, ale to nie znaczy, że to, co do tej pory powstało, nie zasługuje na wielkie pochwały. W rzeczywistości założę się, że są twórcy AAA, którzy chcieliby, aby ich gry wyglądały tak pięknie.

Czytaj też: GTA VI i kontrowersyjny dowcip z udziałem babci! Myślała, że to wydanie wiadomości

Vigilancer 2099 to połączenie GTA VI i Cyberpunka 2077!

Vigilancer 2099 widnieje już od dłuższego czasu w serwisie Steam, pomimo tego, że nie można go jeszcze kupić. Gra ma już swoją zakładkę i jest to bardzo dobry znak, choć nie gwarantuje ukończenia tytułu oraz jego finalnego wypuszczenia. To zmartwienie, o którym podekscytowani gracze wspominali w odpowiedzi na materiał filmowy z rozgrywki Vigilancer 2099.

Czytaj też: GTA VI otrzyma preorder w dniu premiery zwiastuna? Znamy konkretne daty wydania

Mam nadzieję, że ta gra faktycznie wyjdzie! Obecnie widzimy tak wiele zwiastunów gier, które następnie nigdy nie trafiają do graczy!” – powiedział @jasonck9635 na YouTube.

Chociaż niektórzy są ostrożni, inni wyrażają pełne wsparcie i optymizm dla projektu na wzór Cyberpunka 2077, mówiąc: „Jestem naprawdę podekscytowany tym projektem. Uwielbiam parkour z perspektywy trzeciej osoby. Mam nadzieję, że będzie mnóstwo pracy detektywistycznej, poszukiwania dowodów i rzeczy inspirowanych Blade Runnerem. To świetny motyw, na którym można oprzeć gry”.

Chociaż na horyzoncie nie widać jeszcze daty premiery tego postmodernistycznego tytułu GTA VI, mamy dla Was zarys historii, który czeka nas w Vigilancer 2099.

Kilka dni po eliminacji cieszącego się złą sławą celu, Twój megabudynek zostaje zablokowany. W powietrzu wisi wiele tajemnic i zamieszania na temat przyczyn blokady. Zanim się zorientujesz, za twoją głowę wyznaczona zostaje nagroda – bez możliwości ucieczki. Jedyne opcje, jakie masz, to spłacić ogromny dług lub zostać wyeliminowanym.

Zima na Podkarpacie przyszła już w listopadzie

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?