GTA 5

i

Autor: Rockstar Games

GTA

GTA 6 niczym The Last of Us 2? Aktorzy GTA 5 wspominają o filmie dokumentalnym

2024-05-08 7:35

Fani Grand Theft Auto, a w szczególności ci wielbiący piątą odsłonę gry byli mocno zawiedzeni po tym, gdy usłyszeli, że mogli oni otrzymać film dokumentalny o procesie tworzenia jednej z najlepszej gry wszechczasów. Według wielu mógł to być hit na miarę dokumentu o The Last of Us.

Grand Theft Auto 5 mogło otrzymać film dokumentalny

Podczas niedawnej sesji Q&A prowadzonej przez Streamily, gwiazdy Grand Theft Auto 5, Shawn Fonteno, Ned Luke i Steven Ogg, którzy grali odpowiednio Franklina, Michaela i Trevora, podzielili się szczegółami na temat tworzenia gry. Następnie ujawnili, że kiedyś deweloper podobno pracował nad filmem dokumentalnym o powstaniu samej gry.

Czytaj też: GTA 6: Fani wściekli na Take-Two! Zwolnienia pracowników i anulowanie gier z komentarzem 

Ned Luke powiedział: „Wariactwem jest to, że przez cały czas mieliśmy za kulisami kamerę, a oni nigdy nic z nią nie zrobili. To byłoby złoto”. Następnie Steven Ogg dodał: „Myślę, że w pewnym momencie rozmawialiśmy o tym. Mogliśmy mieć film dokumentalny o tworzeniu GTA”.

Być może Grand Theft Auto VI pobudzi kreatywność Rockstara i wzorem Naughty Dog oraz całego PlayStation doprowadzi do powstania filmu dokumentalnego o powstaniu najprawdopodobniej najbardziej wyczekiwanej gry wszechczasów. To byłoby coś!

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?