GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 — Preorder gry ekscytuje fanów. „Jeszcze w lutym”. Rockstar ma zaskoczyć graczy

2024-02-03 14:08

Rockstar Games zawsze może polegać na fanach Grand Theft Auto VI, którzy zapewnią jej odpowiedni rozgłos. Jak wszyscy wiemy, nie można jeszcze zamówić gry w przedsprzedaży, ale nie powstrzymuje to fanów od snucia teorii na temat tego, kiedy zamówienia mogą wpaść do sklepu. Z dyskusji na Reddicie wywiązała się ciekawa dyskusja.

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie dotarła do was informacja, biorąc pod uwagę, że jest rok 2024, możemy oficjalnie powiedzieć, że GTA VI ukaże się w przyszłym roku. Chociaż wyobrażam sobie, że minie jeszcze sporo miesięcy, zanim Rockstar Games opublikuje kolejny zwiastun – pewnie dlatego, iż nie chcą, aby szum medialny osiągnął zbyt wcześnie szczyt – ostatecznie ten rok powinien być obfity w informacje. Zerkając na GTA V, można spodziewać się wielkich rzeczy po GTA VI, a w tym czasie fani już domagają się preorderów.

Czytaj też: GTA VI na meczu Real Madryt kontra FC Barcelona! Jude Bellingham z nietypowym transparentem

4 lutego poznamy datę przedsprzedaży GTA VI?

Wątek na Reddicie został rozpoczęty przez użytkownika Cashaveli, który zadał pytanie: „Jak myślicie, kiedy będą dostępne zamówienia w przedsprzedaży?”. W ten gracz o nicku SgtBurger wyraził swoją opinię: „Nie wiem, raczej będzie to później niż wcześniej, ale na 100 procent zamówię GTA VI w przedsprzedaży. Oczywiście w edycji kolekcjonerskiej”.

Czytaj też: Red Dead Redemption 3 kolejną grą Rockstar po GTA VI. Znają konkretny rok wydania gry

Wielu fanów zdaje się zgadzać, że zamówienia w przedsprzedaży nie zostaną uruchomione jeszcze przez jakiś czas, ale niewykluczone, że więcej dowiemy się z kwartalnego spotkania Take-Two. „Rok przed premierą? Może Take-Two znów coś podpowie” zasugerowałem Icy_Ad620. „Kilka miesięcy przed oficjalną premierą” – powtórzył else_Sky1739.

Czytaj też: GTA VI z rekordowo długą kampanią. Znamy ilość godzin potrzebnych do ukończenia historii

Take-Two Interactive, spółka matka Rockstar, ma zorganizować kolejne kwartalne spotkanie przeglądowe 4 lutego 2024 r. Podczas tego typu wydarzeń zazwyczaj określane są cele finansowe. To podczas poprzedniego spotkania przeglądowego Take-Two drażniło się, że spodziewa się wyjątkowo dobrych lat finansowych w latach 2024 i 2025, moment przed tym, jak Rockstar ogłosiło istnienie GTA VI za sprawą zwiastuna.

Czytaj też: GTA VI z wyciekiem fabuły. Historię rozpocznie akcja w więzieniu! Będą zaskoczenia

Iga Świątek gra z Danielle Collins w 2. rundzie Australian Open

GTA Vice City QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Dlaczego na początku gry nie można udać się na inne wyspy?